Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van más fogamzásgátlási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más fogamzásgátlási módszer is vagy kénytelen vagyok valamelyik verzióval megbarátkozni?

Figyelt kérdés

Jelenleg óvszerrel védekezünk a párommal,de én nem nagyon szeretem. Egyrészt szeretném már rendesen érezni őt és nem a gumit. Másrészt borzalmasan irritál a gumi. Folyamatosan viszketek, kipirosodik, kidörzsölődök tőle, hiába vagyok nagyon nedves vagy használunk plusz síkosítót. Többféle gumit kipróbáltunk, mindegyiknél ez van. Nem lehet latexallergia sem mert latexmenteset is próbáltunk az is ugyanúgy irritált. Ráadásul igazán elengedni sem tudom magam, mert folyamatosan parázok, hogy kiszakad. (Egyszer megtörtént és bennem is maradt a gumi egy darabja úgy kellett kiszedni)

Fogamzásgátló jó lenne, de pár éve szedtem, nem emlékszem pontosan már mit, de legalább 3-4 félét biztosan kipróbáltam. A legtöbbtől borzalmasan lefogytam, pedig normálisan étkeztem, de amég szedtem úgy néztem ki, mint egy anorexiás. A libidóm a nullán volt, ráadásul mikor elkeztem a bogyókat szedni migrénes is lettem ami azóta sem múlt el, pedig évek óta nem szedem.

Spirált nem akarok rakatni, a hüvelykúpokban meg nem bízok.


Van más megoldás is vagy kénytelen leszek valami kompromisszumra?



2021. márc. 17. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hüvelygyűrű?
2021. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!