Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindenki mondja, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki mondja, hogy a megszakításos védekezés nem biztonságos. Mi így védekezünk már 3 éve és nem csúszott be baba. Lehetséges, hogy azért mert mondjuk nem lehet gyerekünk? Annyi mindent olvastam ezzel kapcsolatba. N

Figyelt kérdés
Őszintén szólva kicsit megijedtem, hogy mi van ha azért nem csúszott be baba, mert nem vagyok egészséges. Itt gyakorin is szinte mindenki azt mondja, hogy a megszakításos védekezés mellett teherbe esett. 2 év múlva már szeretnénk gyereket, és kicsit beparáztam, hogy lehet velünk van baj. Nem törvényszerű megszakításos mellett teherbe esni?

2020. nov. 16. 21:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Igen előfordulhat hogy nem lehet gyereketek.
2020. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, benne van a pakliba.
2020. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztosat csak az orvos tud mondani.
2020. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
Mi több mint tíz éve így védekezünk. Megszakítással. Eddig nem volt probléma, és gyerek is lett amikor akartuk tehát ott sincs baj. Nyilván nem ez a legbiztonságosabb módszer ez tény. Illetve azt tudom mondani aki nem képes kontrollálni magát nyilván használjon óvszert. Engem irritál és lelankadok tőle, nyilván annyi inger sem éri a péniszt. Illetve vörösen ki pattog az egész ágyéki rész a gumitol. Szinte az összes márkát próbáltam. Patikait is.
2020. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy simán mindig mázlitok van, menjetek inkább orvoshoz, hogy megtudjátok, van-e valami gond
2020. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ezzel érdemes orvoshoz menni talán?
2020. nov. 16. 22:22
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nyugtalanít akkor menj el, ne legyenek miatta álmatlan éjszakáid

De egyáltalán nem törvényszerű hogy teherbe esel így, csak van rá esély

2020. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanezen gondolkodtam ma. Már több mint másfél éve megszakításos módszert használjuk és tudom hogy ez nem olyan hosszú idő de van akinek egy alkalom után becsúszik, de persze azok is vannak akiknél elsőre összejön a baba amikor élesben megy hiába használtak előtte megszakításos védekezést.
2020. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

mi 8 éve így "védekezünk" és én meg pont azt nem értem, ha valaki ésszel szexel, hogy "csúszhat" be egy baba...

Nem az utolsó pillanatban kell "kirántani"..

Én úgy vagyok vele, ha ennek ellenére becsúszna a baba, annak muszáj megszületnie. :D

2020. nov. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, a megszakítás nem védekezés, de ennek ellenére sokan, köztük MI IS így "védekeztünk", amikor nem lett volna gond, ha becsúszik a baba.

DE amikor "védekeztünk", akkor semmi gond nem lett belőle, amikor pedig babát akartunk, szinte azonnal... ugyanez 3 évvel később a másodiknál is.


Szóval... fene tudja...

Azt szokták mondani ,hogy az előváladék tartalmazhat életképes spermiumot az előző élvezés miatt (egyes források szerint független az előző élvezésől), de ha az első menetnél jártok, akkor ELVILEG nem túl nagy a kockázata, hogy legyen az előváladékban bármi. PLUSZ nem minden pasinak van előváladéka.

Szóval ebből kiindulva... NEM HINNÉM HOGY GOND LENNE BÁRMELYIKŐTÖKKEL!!!

(Biztosat csak orvos mondhat, ha parázol, akkor nyugtasd meg magad inkább, de ne hajszold bele magad ebbe a gondolatmenetbe túlzottan!)


Ha kérdésed van, írj nyugodtan!


27/f

2020. nov. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!