Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek. Ti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek. Ti, akik a vérzésetek első napján kezdtétek el szedni, mennyi ideig tartott a menstruációtok?

Figyelt kérdés

Szintén az első napon kezdtem el szedni a gyógyszert. Már 7. napja megvan a menzeszem, átlag 5 napig tart egyébként. 4. napon kevesebb volt a mennyiség, ahogy átlagosan lenni szokott, aztán 5. napon úgy elkezdtem vérezni mint az első napokban, azóta is ez van. Veletek is így volt? Ha igen, ti mennyit vérezgettetek még?

Volinát szedek egyébként.


2010. aug. 19. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem kb 4-5 napig tartott. Szerintem ha nem múlik el, menj el mindenképp dokihoz. Lehet semmi komoly, és csak még nem szokott hozzá a szervezeted, de mindenképp kérdezz rá.
2010. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nekem 7 napig tartott, mikor elkezdtem szedni, aztán mikor lejárt a 24 szem, és jöttek a placebok, akkor 4 nap barnázás, 3 nap menzi, s ennyi, azóta mindig4 napot tart, és írtó kevés van.
2010. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volinát szedek én is,nekem az elején kb. 5 napos volt a menstruációm,aztán pár nappal később vérezgetni kezdtem és egész hónapban ez volt.Ez a közti vérzés és előfordulhat az első pár hónapban.De ez nem mensi mennyiségű,hanem kevesebb,de rohadt kellemetlen.Ha aggódsz menj el az orvosodhoz és kérdezd meg,hogy minden rendben van-e.
2010. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is igy volt.. elkezdtem kicsit barnázgatni, bevettem az 1. szemet, aztan még 1 napig barnázás, kicsit vérezgettem, 1 hétig semmi.. aztan meg rendesen elkezdtem vérezni. ez tart 5 napja. az orvos azt mondta, h csak a 2. levéltől tekintsem magam védettnek.
2010. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem az orvos azt mondta, hogy a 10. szemtől véd. Bár mondjuk tárgytalan lesz ha az egész hónapot végigvérzem.. Azt is mondta, hogy vérezgethetek az első hónapban, nem kell hozzá visszarohangálni. Okéoké, na de ennyire? A hasam is fáj rendesen.
2010. aug. 19. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!