Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gyógyszermentes időszak 7....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyógyszermentes időszak 7. napjába vagyok, és még nem jött meg, most már kezdjek el aggódni? Cypromix fogamzásgátlót szedek, és ez volt az első levél.

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 11:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve 6. napja
2011. szept. 19. 11:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy.Menj el nődokihoz,még ma,vagy holnap!
2011. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Vegyél egy tesztet, de szinte biztos, hogy negatív lesz, de azért a biztonság kedvéért vegyél. Holnap kezdd el szedni a második levelet, és ha nem jön meg a következő sem, vagy bármi mást tapasztalsz, fájdalom, hízás, vérzés stb., akkor menj dokihoz.


Idézném a betegtájékoztatóból (te miért nem olvastad? nem poháralátétnek adják!):

Mi a teendő, ha kimaradt egy havi vérzés:

Ha pontosan az útmutatásoknak megfelelően szedte a készítményt, nem volt beteg és nem szedett más gyógyszereket, szinte kizárt a terhesség lehetősége. Szedje tovább a tablettát a megszokott módon.

Ha azonban egymás után kétszer is elmarad a havi vérzés, lehetséges, hogy teherbe esett. Haladéktalanul forduljon orvoshoz. Ne folytassa a Cypromix tabletta szedését, amíg az orvosa meg nem állapította, hogy Ön nem terhes.


Magyarul: 1 kimaradt vérzés nem baj, ha nem vagy terhes. Ezért kell a teszt.

2011. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tesztelj, és megynyugodsz, és meg fog jönni.

Én is jártam már így, nem ezzel a tablettával. Utolsó gyógyszermentes napon voltam, menses sehol. Annyira beparáztam, vettem tesztet, de félelmemben halvány pozitívnak láttam...

Elmentem az ügyeletre (ismertem a dokit), megvizsgált, mondta nem vagyok terhes. Mire hazajöttem, megjött...

2011. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most vettem észre,1 csepp barnásfolyást. (De 1 cseppet tényleg,se több se kevesebb)
2011. szept. 19. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!