Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előváladéktól Teherbe lehet esni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előváladéktól Teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szexeltem óvszer nélkül mert viszketek tőle különben is olyan mint zokniba lábat mosni, szóval nem vedekeztunk és mikor picit kivettem éreztem jön ilyen elovmi. Nagy gyakorlatom van már a nőkkel, de ilyen meg sose volt, Spermat pedig a cicire popora labra iranyiton nem a punciba. Remelem nincs vhol titkos gyerekem és nem perlik el a BMW-met. Kosszi. Z előtt sosem jött ilyen. Vagy a csaj adott át vmi nemi fertőzést nekem? 19/F

#szex #fogamzásgátlás #sperma #előváladék #BMW, E46,530d, F10, bimmer, M packett, 4 kipufogó, dízel, benzin, whisky #Punci, elélvezés, ejjkalkuláció, csajom
2021. márc. 20. 14:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10 akkor neked szerencséd volt :D talán te erted a legjobban, hogy miért féltem én is a kocsimat :D mégsem a lányoké, meg a gyereké hanem a miénk, ennyi örömünk legyen már :D


9 ugye viccelsz :O neeee

2021. márc. 20. 15:52
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Dns teszt kimutatja hogy ki az apa.

Ha nem szeretnél az lenni akkor a csaj irasson eseményutani tablettat.

2021. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért adott volna át nemi fertőzést?? Nem értem. Pusztán tovább hagytad benne a farkad vagy jobban fel voltál izgulva. Attól, hogy előbb jött előváladék már nemi fertozott lennel?
2021. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen mert ilyen sose történt :D

Jajj akk le sem tudom tagadni h az enyem a gyerek na akk esemény utáni lesz köszi mindenkinek. :P

2021. márc. 20. 17:14
 15/18 anonim ***** válasza:
Használj latex mentes óvszert, lehetsz arra allergiás, a megszakítás nem védekezés.
2021. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbalom :P
2021. márc. 20. 22:59
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#10-es meg kérdező

Mondjatok egy indokot, hogy ne ugorjak.


‾‾|

|

|

|

|

|

|

2021. márc. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17

Dehogy mondok, ugorj csak!

2021. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!