Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10 napja szedem a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 napja szedem a fogamzásgátlót és folyamatosan vérzek, már nagyon utálom, így nem tudok semmit sem csinálni a barátommal és nagyon zavar, mikor fejeződik már be?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 18:33
 1/5 anonim válasza:
Goldolom első levél... Én amikor elkezdtem 12 napig menstruáltam... A következővel már nem lesz gond ;)
2008. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg nagyon felborította a hormonháztartásodat a gyógyszer. Javaslom, hogy menj vissza az orvoshoz, mert lehet, hogy ez nem a megfelelő számodra. Egy barátnőmnek sem akart elmúlni, aztán kiderült, hogy neki magasabb hormontartalmú szükséges.

2008. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amikor elsőnek szedtem nekem 1hónapig volt meg, meg nem időben jött meg és így neked cserélnem kellett...de várd meg még hozzá szokik a szevezeted!:)
2008. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindenkinek igaza van, én az első levélnél 19 napig véreztem elég erősen. nyugodj meg, akövetkező levélnél már rövidebb lesz, aztán meg teljesen beáll.
2008. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nem kell rögtön visszamenni az orvoshoz!!! 10 nap alatt nem derül ki, hogy jó-e neked a gyógyszer, avagy sem!!! A köv. levélnél ha még mindig vérzel, majd akkor menj vissza! De addigra be fog állni, ne izgulj! Ezt a kis időt már igazán kibírjátok a barátoddal!
2008. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!