Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet ilyen gyenge a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ilyen gyenge a menstruációm? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nos a gond, illetve kérdésem az lenne, hogy mitől lehet az, hogy gyengén jön? Legutóbbi közösülésem 4 hónappal ezelőtt történt, védekeztünk gumival, és azután le is ellenőriztük, ha gondd volt-e, viszont minden rendbe volt, valamint azóta minden alkalommal megjött a havim. Most viszont késett egy hetet, és eléggé gyenge.

Mivel terhesség gondolom nem lehet (ha már megjött négyszer és gondok se voltak) akkor mi lehet a baj?


2010. aug. 19. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség menzesz ellenére is,pláne akkor gyengébb mint ahogy írod.Csinálj egy tesztet,ha negatív akkor várj meg még egy menzeszt,és ha az is rendellenes akkor keress fel egy nőgyógyászt.
2010. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha terhesseg, negyedik honapba az már látszana tudtommal. egy kilogrammot sem híztam, semmiféle tünet nem volt. mellesleg gumikkal nemvolt baj,egyik se volt lyukas mas uton meg nem eshettem teherbe. megis hogy lenne terhesség?
2010. aug. 19. 23:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd...ha nem jön meg,az a minimum,hogy csinálsz egy tesztet.A nőgyógyász is rögtön ezt kérdezné,és letesztelne,ez az első.500 Ft-ért lehet venni...biztos nem vagy terhes,de vagy te csinálsz,vagy a doki...a többit meg leírtam.


És alternatívaként leírom,hogy volt egy ismerősöm akinek az 5.hónapban derült ki a terhesség.Nem jött meg neki,de sem a teszt,sem doki,sem ultrahang nem mutatta ki,és mivel azt hitte nem terhes,sem a hasa nem nőtt,és semmilyen tünete sem volt.Véletlenül derült ki,hogy terhes.Azóta babázik :) van ilyen is,persze ritka.

2010. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

orvosnőtől kérdeztem a reggel, mondta, hogy valoszinüleg a stressz, meleg és az hogy tegnap volt egy pánikos rohamom.


megkérdezhetném, hogy ismerősöd hogy védekezett? amúgymeg persze énis hallottam ilyenről, amit mondtál, de annak valamilyen jele csak kéne legyen. Mellegles én ettől parázok 4 hónapja, hogy uristen nehogy terhes lennék, szóval szerintem az nem lehet h bebeszélem magamnak, hogy nem lehetek az.

2010. aug. 20. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Spermaölő krémmel védekezett csak nem jött be neki.

Csinálj egy tesztet,biztos nem terhesség,de nem árt.Nekem is volt olyan,hogy késett-késett,már teljesen be voltam parázva,hogy terhes vagyok.Csináltam egy tesztet,negatív lett,rá 3 percre megjött :)


Hány éves vagy?

2010. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

16

viszont mára beindult egész rendesen, hasam is fájt, megminden :)

amúgymeg, tesztet eddig azért nemcsináltam, mert tényleg mindenre vigyáztunk barátommal, nem csúszott le a gumi, aztán vizet tettünk bele, nem csöpögött tehát lyukas sem volt s más úton meg nem volt hogyan (: csak azér bennem volt, hogy na azér mégis, ne lett volna valami amit kihagytunk volna, de barátom is mondta h nemvolt semmi s meg is jött szóval.

amúgymeg, még mult összel bevettem eseményutánit, tök fölöslegesen, ami eléggé felkavarta a hormonháztartásom, ehíztam egy hónap alatt 5 kilót és gondolom, menzeszemre is hatott az, szal emg meglehet hogy ez annak mellékhatása (:

köszönöm válaszaid

2010. aug. 20. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!