Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1,5 év után produkálna ilyet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 év után produkálna ilyet a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban székeltem, féltem nem hat a gyógyszer és bevettem pót szemet. Ezt abban a hónapban kétszer is megcsináltam

Elég parázós vagyok

Megjött ahogy kell, viszont az első tabletta bevétele utáni nap pár órára véreztem, majd elmúlt


Már tavaly ősszel is tapasztaltam rosszulléteket, de mivel sportolok, azt gondoltam hirtelen terheltem a szervezetem és amiatt

Mostanság szinte mindennap rosszul vagyok, émelygek, szédülök, fáj a fejem, le kell feküdjek máshogy nem bírom

Tegnap este is olyan rosszul voltam ...sokszor cukrosat kell egyek mert ha nem akkor rosszul leszek, ájulás kerülget


Szerintetek ez a fogamzásgátló?? Szerintem nagyon megzavartam a hormonjaim a pótlással, de ezek a rosszullétek ősszel is voltak itt ott...

Most kb alig van olyan nap hogy ne lennék rosszul

Szerintetek?

Allergiás is vagyok, de nem mindig veszem be a gyógyszert, szüleim szerint a változékony idő vagy az allergia miatt vagyok rosszul



2021. ápr. 2. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt több probléma is van.
2021. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Más a gond!
2021. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként fiatal, 20 éves vagyok, tegnap 146 volt a vérnyomásom és nagyon aggódok:(
2021. ápr. 2. 09:46
 4/9 A kérdező kommentje:
Sosem volt mellékhatása a gyógyszernek
2021. ápr. 2. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:

“Allergiás is vagyok, de nem mindig veszem be a gyógyszert”


Ezek után normális válaszokat vársz?


Egyáltalán mikor ment a hasad? Gyógyszer bevétel után hány órával?

2021. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szegény
2021. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Sajnálom nemtudok segíteni
2021. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót, hogy milyen lehetséges mellékhatások lehetnek, az enyémen szerepel a fejfájás, de a hányinger, émelygés nem. Szóval ha nálad sincs, akkor kizárnám a fogamzásgátlót.
2021. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a gyógyszer. Én ájultam is el tőle. Hagyd abba, ha elmúlnak a panaszok 1-2 napon belül, biztos, hogy a gyógyszer okozta.
2021. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!