Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordulhat barnás pecsételés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat barnás pecsételés gyógyszerváltás esetén?

Figyelt kérdés
Két hónapig szedtem egyfajta fogamzásgátlót, azonban nem vált be, állandó vérzésem volt tőle, így új, másabb hormontartalmú gyógyszert írt fel nekem a doki. Az első hétben minden rendben is ment, most viszont barnás pecsételésem van. Valóban nagyon minimális, de olyan szinten be vagyok feszülve a dologra, hogy már 3 terhességi tesztet is csináltam, biztos ami tuti alapon és persze mind negatív. Ez helyre fog remélhetőleg állni amint hozzászokik a szervezetem?

2021. márc. 31. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez normalis
2021. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat, semmi gond nincs vele, be fog állni a szervezted. Ha a 3. levélnél is előfordul akkor menj vissza a nődokihoz mert lehet tovább kell majd emelni a hatóanyag-tartalmat.
2021. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!