Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csökken a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csökken a fogamzásgátló hatása ha kimegyek pisilni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogyha, 18:00-kor vettem be az Altforalle nevű fogamzásgátlómat meddig/hány percig-óráig nem ajánlatos pisilni?

Kevés folyadékkal kell bevenni, de a legjobb lenne folyadék nélkül.

Válaszaitokat előre is köszönöm:)



2021. ápr. 6. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Van az a cuki kis papírdarab mellette, azt híjják tájékoztatófüzetnek. Kérd meg anyukádat, hogy olvassa fel. Abban minden kérdésedre választ fogsz kapni!
2021. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Most gondold végig.


Ha már megtelt a hólyagod, akkor az már ott csak tárolódik, azt már kiválasztotta a tested, tehát nyugodtan ürítheted...

2021. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Mondanám, hogy aki ilyen ostoba az ne használjon ilyet, de aztán rájövök, hogy DE használd csak lehetőleg minél hatékonyabban, mert egy ilyen okos személy bőven elég, nem kell egy reprodukció. Az túl sok ész lenne erre a világra.
2021. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Jezusmariauristen. Megis, szerinted a hugyholyagodon kereszrul szivodik fel? Ha tartogatod benne, akkor jo?!

Mas kihanyni egy gyogyszert, de pisilni menni...

2021. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak akkor csökken, ha kakilsz.
2021. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Dobbants 3x a bal labaddal, az ellensúlyozza a pisiles hatását
2021. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de hasmenés okozhatja.
2021. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat!

A többieknek meg további szép estét, és igen nem véletlenül kérdeztem meg, mert én sem akarok még egy ilyen hülyét mint én. :))

2021. ápr. 6. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
:) Legalább van öniróniád :)
2021. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Addig ne menj pisilni, amíg el nem olvastad és meg nem értetted a betegtájékoztatót.
2021. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!