Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen lehetséges? Vagy ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szonjaaaa kérdése:

Ilyen lehetséges? Vagy ezt csak “beképzelem” magamnak?! Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap előtt lefeküdtem a barátommal, ez volt az első nekem, óvszerrel védekeztünk, nem szakadt ki, nem csúszott le, leellenőriztük utána, megfelelően használtuk.

A kérdésem az lenne, hogy mielőtt a barátom feltette volna az óvszert, volt a pénisze végén előváladék már, nem sok, de azért volt. Szóval ugye feltette az óvszert, az lehetséges, hogy az óvszer külső része valahol hozzáért a makkja végéhez ahol volt az előváladék? Vagy az óvszer olyan széles hogy nem ér hozzá a pénisz elejéhez? Ha egyáltalán ez megtörténhet, akkor én terhes lehetnék?

Remélem, hogy értitek mit szerettem volna kérdezni, és előre is nagyon szép köszönöm a válaszokat! :)

(Reggel szerettem volna megkérdezni, de valamiért már nagyon nem hagyott nyugodni.)



2021. ápr. 21. 03:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet nem volt érthető, de az aktus előtt petting volt, amiatt volt az előváladék, és attól félek, hogy elkenődhetett valahogy, és mikor feltette a gumit, akkor valahogy a külsejére kerülhetett.
2021. ápr. 21. 03:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amitől félsz, az gyakorlatilag kizárt. Így nem lehet teherbe esni. A gumióyszer be van kenve egy spermicid (spermaölő) krémmel, ha netán valamennyi az előváladékból az általad, élénk fantáziával elképzelt, kacifántos módon rákerülne, elpusztítaná.
2021. ápr. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húúú, köszönöm szépen! Igen, hát, néha eléggé túlgondolom a dolgokat. 😂
2021. ápr. 21. 04:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Eléggé?

XD

2021. ápr. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább te ne csinálj semmit kérdező! Ráadásul rengeteg hasonló kérdés van kint. Könnyebb lett volna elolvasni, ha meg nem vagy tisztában a dolgokkal, nem belekezdeni valamibe.
2021. ápr. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!