Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? (Többi informác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? (Többi információ lent. )

Figyelt kérdés

Szerintetek mekkora lehet a nemkívánt terhességem esélye? 18 éves lány vagyok.

Fogamzásgátlót szedek, több, mint két éve (Jangee). Az új levél első hetének ötödik napján nem tudom, hogy működött-e a tabletta, mert bevettem, de rögtön utána hánytam. Egy hányás volt, összesen, se hasmenés, se semmi más. Majd ugyanennek a levélnek a második hetén, a hatodik napon a párommal megtörtént az aktus. Saját bevallása szerint nem élvezett belém, viszont az ejakuláció után még történt behatolás. Mindez óvszer hiányában. Majd ez után négy nappal újra volt aktus, óvszerrel, azonban az elszakadt. A párom saját bevallása szerint már a levételkor, azonban én félek, hogy már az aktus közben.

A fogamzásgátló tabletta betegtájékoztatója szerint ha az első héten elfelejtek bevenni egy tablettát, akkor amikor eszembe jut vegyem be, majd egy hétig használjunk óvszert. Továbbá egyszer előfordult, hogy egy óra csúszással vettem be a tablettát, de a tájékoztató szerint ez nem probléma.

Jelenleg a tablettamentes hét negyedik napján vagyok, tegnap este görcsök és rosszullét kíséretében, ahogy szokott, megjelent a megvonásos vérzés, azonban mára nem erősödött fel úgy, ahogy szokott.

Terhességi tesztet mindenképpen veszek, de még csak egy hét telt el a második aktus óta, az interneten található adatok alapján pedig így még nem kimutatható a terhesség.



2019. jan. 3. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagy terhes.
2019. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Az vagy, innen látom.
2019. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Azt gondolom, hogy egészséges az ettől való félelem, de te nagyon túlparázod!

Nem vagy terhes, de ha az lennél akkor meg már úgy is mindegy, mit számít az, hogy minket megkérdezel.

2019. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy nem vagy terhes csak a tablettától csuszik. De amugyis miért pont itt kérdezed meg. És amm ha nagyon biztos akarsz lenni vegyél egy k*b*szot terhességi tesztet nagyon drága.
2019. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!