Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szóljak a nőgyógyászomnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a nőgyógyászomnak a vizsgálat során/előtt, hogy egy héttel ezelőtt esemény utáni tablettát vettem be?

Figyelt kérdés

1: nem Magyarországon élek, itt nem vényköteles az esemény utáni.

2: védekeztünk, de az óvszer bennem maradt, úgy, hogy még a vége sem “lógott ki” belőlem, úgyhogy a tartalma valószínűleg belém folyt.

Az eset ma reggel történt, holnap napközben jutok majd hozzá a tablettához. Jövőhéten pénteken megyek majd a nőgyógyászomhoz, ironikus módon azért, hogy kivizsgáljon, hogy szedhetek-e fogamzásgátló tablettát vagy sem. (Ha igen akkor fel is írja nekem receptre). Ilyenkor szólnom kell neki? Vagy esetleg erre rájöhet magától is a vizsgálat során? Ha nem szólok, akkor annak lehet valami veszélye?

Előre is köszi a válaszokat/tanácsokat!

18/L



2021. ápr. 23. 21:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem kifejezetten fontos
Mindenképpen szólj neki!
21 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj neki. Hátrányod nem származhat belőle
2021. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szólj neki. Orvos, tudnia kell az orvosi elozmenyeidet hogy pontos tudjon lenni, jó tanácsot tudjon adni meg jó gyógyszert.
2021. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!