Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lenne, HA a barátom menstru...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szonjaaaa kérdése:

Mi lenne, HA a barátom menstruáció után 1-2 nappal az előváladékos ujját egy kicsit belém tenné? Több lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne - mint már fent is írtam -, hogy mi lenne, HA - nem, nem történt meg - a barátom, a picit előváladékos pl. középsőujját picit belém tenne, mondjuk kb. az első ujjpercét (a köröm alatt kicsivel ér véget az első ujjperc, vagy a harmadik, nem tudom, honnan számolják) ?

Ennyitől lehetnék terhes? Vagy a hüvelyemben lévő savas váladék - mert úgy tudom, hogy az első 2-3 cm savas - megölné azt a kevés “spermát”, ami belém került?

Előre is köszönöm a válaszokat! 😊



2021. ápr. 24. 07:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Múltkor is ilyensmi kérdésed volt, előtte pedig arra panaszkodtál, hogy nem találsz magas pasit...
2021. ápr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1.

Bocsi, de ezt most egy feltételezés, mert érdekel. Tudsz rá válaszolni?

2021. ápr. 24. 07:20
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Latszik a neved Szonja.
2021. ápr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz terhes
2021. ápr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5.

Attól a kevéstől? Nem öli meg a hüvely savas pH-ja?

2021. ápr. 24. 07:24
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tetted fel a kérdést. Te arra vagy kiváncsi, hogy a valóságban mennyire valószínű, hogy ilyesmitől terhes legyél.

Rendkívül kevéssé valószínű. Azt mondanám, hogy szinte kizárt. De tedd fel ezt a kérdést: ha kitöltök, bedobok egy lottószelvényt, megnyerhetem az ötöst? A válasz ez lesz: igen, megnyerheted.

2021. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
A spermiumok életképtelenné válnak szabad levegővel érintkezve
2021. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8.

Köszönöm!

Tehát, ha egy férfi ujján lenne ! CSAK ! előváladék, és a hüvelybe csak utána kb. 2-3 perccel tenné belé az ujját, akkor nem lehetséges a terhesség?

2021. ápr. 24. 09:19
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehetséges,csak itt a gyakorin mindenki szerint mindentől teherbe lehet esni.Egészségügyi dolgozó vagyok amúgy.
2021. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!