Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol tudnék találni magasabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szonjaaaa kérdése:

Hol tudnék találni magasabb fiúkat? Több lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy lányként elég magasra nőttem (182-3 cm) , 22 éves vagyok, 4 barátom volt eddig, abból 1 volt velem egymagas, a többi alacsonyabb volt nálam pár centivel. Mostanában egyre többször érzem, hogy én is szeretnék egy magasabb fiút, de nagyon nehéz “találni”, egyszerűen mintha ilyen kevesen lennének, pedig tudom, hogy azért vannak egy jó páran.

(Ne értsétek félre, nekem semmi bajom az alacsonyabb pasikkal!)

Szóval igazából ez a helyzet. :(

Tudom, hogy a szerelmet nem “keresni” kell, én sem úgy gondoltam, hanem, ha esetleg valaki tudna valami ötletet mondani, hogy merre vannak többen, akkor elnéznék arra. - Igen, tudom, ez marhára hülyén hangzik, és nincs olyan hely, ahová kimondottan csak magas fiúk járnak. - Esetleg nincsen olyan kosárlabda egyesület, ahol meglehet nézni az edzést? - Igen, ezt is tudom,

a korona miatt ez is necces, meg elég hülyén hangzik. -

Esetleg valakinek van más ötlete?

Előre is köszönöm, ha elolvassátok és, ha válaszoltok rá. További szép napot! :)



2021. ápr. 21. 08:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem írd ki társkeresőre, hogy te ilyen magas vagy, és magasabbat keresel.

Nem szégyen, mert sokszor a fiúk éreznék kínosabban magukat ha a barátnőjük magasabb náluk. (kivéve ha szexkapcsolatot keresel, mert akkor nyilván minden férfi értékelné, hogy hosszúak a combjaid).


Én egyébként pont az ellentéted vagyok, 150 centivel. Én egy idő után ki is írtam társkeresőn az adatlapomra, mert kaptam elutasításokat miután pár levélváltás után ez kiderült.

2021. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

1.

Köszönöm a gyors választ! Eddig mindig személyesen ismerkedtem, de jó ötletnek tűnik amit mondasz, lehet kipróbálom! Köszi mégegyszer! :-)

2021. ápr. 21. 08:27
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Az első teljesen korrekt. Sokan félnek az online-tól, pedig nagyon klasszul lehet szűrni.


Amúgy meg terepfutók, body builderek, túrázók. Nem mintha ők magasabbak lennének (a kosarasok igen), de valószínűbb, hogy vannak magasak. Kezdj el valami magasabbaknak való sportot.

2021. ápr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Én is 182 vagyok csak 18 éves. Valamiért az alacsony lányoknak mindig magas barátja van. Mindenképp írd ki társkeresőre. A mostani barátom úgy szedtem össze, hogy (rock)koncerten voltam, kiszúrtam hogy magas és jól néz ki aztán megkerestem facebookon/instán és ráírtam
2021. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

3., 4.

Köszönöm szépen! Megfogadom!

2021. ápr. 21. 08:37
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__baratkozas__11019..


Láttam még pár ilyen kérdést, szerintem sok fiú keres magas lányokat. Sok sikert!

2021. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
szia, hugom is 183 es csak magasabb baratai voltak, sot a ferje is magasabb most. valahogy mindig olyanokba futott bele. nalunk az egesz csalad egimeszelo :)
2021. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
190 vagyok. De szerintem az ország másik végén élsz.
2021. ápr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

nemelyik tarskereso appon lehet szurni magassag szerint. en ‘csak’ 178 vagyok, de meg igy is alig talalok olyan pasit, aki velem nem egymagas vagy alacsonyabb, plane, hogy a legtobb online kamuzik a magassagarol es ha azt irja, hogy 185 centi, akkor valojaban velem egymagas.

szoval en mar csak olyanokkal talalkozom, akiknek 190 korul can kiirva. most lesz majd randim egy 2 meteres sraccal, hat kivancsi vagyok.

2021. ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

7.

Ezt nagyon jó volt “hallani”! :)

2021. ápr. 21. 09:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!