Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta vs. Alkohol? Ezt így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta vs. Alkohol? Ezt így szabad?

Figyelt kérdés

Kiváltottam múlt héten a tabim, várom hogy megjöjjön a bajom. Egy bnőm azt ajánlotta, hogy délután vegyem be majd mindig, mert akkor elvileg semmit nem tud zavarni (suli, ebéd, ilyenek)

Úgy gondoltam hogy 6-7 körül ideális lenne akkor. De viszont ha néha el akarok menni bulizni, akkor a gyógyszer beszedése után mennyit kell várni? Persze nem akarok atomrészeg lenni, csak éppen egy-egy pohár a hangulat kedvéért. Ez az időpont (max 8 órakor...) ideális arra, hogyha éjjel ki akarok menni buliba? Akkor már felszívódik a tabletta, nem? Nem találtam ilyet a betegtájékoztatóba!

Lindynette 75-ről van szó.


18/L


2010. aug. 22. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Hülye vagy ???? Ha egyszerre szeded a teblettát akkor tuti,hogy nem lesz gyerek, nem leszel beteg 2 évig,megerősödik az immunrendszered, élesebb lesz a látásod,és jobb lesz a memóriád. Hajrá nekem bevált:)

Próbáld ki:)

Remélem segítettem

2010. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Miért lennék hülye...??

Azt szeretném csak tudni, hogy felszívódik-e vagy sem. :) A tájékoztatóba nem találtam ilyet. Sztem nem kérdeztem ostobaságot...

2010. aug. 22. 20:09
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azt szeretném tudni,hogy hány éves vagy ?
2010. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
jah 18 látom :D
2010. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Örülök hogy tudsz olvasni:)))
2010. aug. 22. 20:16
 6/14 anonim ***** válasza:

De felhúztuk magunkat, kérem szépen... ;)

Nyugodtan igyál, csak ne hányd ki. Akkor elvileg nem lehet gáz. De mondtad is, hogy nem szrrá akarod magad inni, úgyhogy csapjál bele, fiatal vagy! :D

2010. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Na jó, még se tudsz olvasni:D

Bízom a tablettában. Nem akarnék szeretkezni, ha félnék. Csak feltettem egy kérdést, amire nem találtam választ sem a tájékoztatóban, sem a neten. Nem tudom miért térsz vissza mindig a kérdésemhez, mert eddig semmi okosat nem mondtál, hiába írtál már több választ is. (gondolom ugyan az a tahó válaszoló vagy)

Ennyi IQ-val bárcsak semmilyen nőd ne lenne. Ha meg nem értesz hozzá, mit keresel itt? Talán te is szeretnél szedni pár bogyót? :D Többet nem írok vissza neked, mert nem érsz ennyit. :D köszi hogy bemutatkoztál. Várok más értelmes válaszolókat, kár hogy ezzel elcseszted a kérdésem. :))

2010. aug. 22. 20:22
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Jah meg egy hulladék .....
2010. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de miért is lenne kurv@? Mert 18 éves, nemi életet él és nem olyan ostoba, hogy esélyt adjon arra, h ennyi idősen teherbe essen?

Ez aztán a kurv@ság, főleg, hogy még 18 (!!!) évesen bulikba jár, hát könyörgöm, 30 évesen járjon diszkóba???

És akik 16 évesen váltanak ki tabit, azok mi? Ismerek egy ilyet, na, rá lehet az mondani, h kurv@, de a kérdezőre nem!

Elnézést, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, arra én is várom a választ!

2010. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszi!
2010. aug. 22. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!