Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta vs. Alkohol? Ezt így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta vs. Alkohol? Ezt így szabad?

Figyelt kérdés

Kiváltottam múlt héten a tabim, várom hogy megjöjjön a bajom. Egy bnőm azt ajánlotta, hogy délután vegyem be majd mindig, mert akkor elvileg semmit nem tud zavarni (suli, ebéd, ilyenek)

Úgy gondoltam hogy 6-7 körül ideális lenne akkor. De viszont ha néha el akarok menni bulizni, akkor a gyógyszer beszedése után mennyit kell várni? Persze nem akarok atomrészeg lenni, csak éppen egy-egy pohár a hangulat kedvéért. Ez az időpont (max 8 órakor...) ideális arra, hogyha éjjel ki akarok menni buliba? Akkor már felszívódik a tabletta, nem? Nem találtam ilyet a betegtájékoztatóba!

Lindynette 75-ről van szó.


18/L


2010. aug. 22. 20:04
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
A tabletta nem a legokosabb valasztas ha valaki neha iszik is. ha hanysz esetleg, betegseg miatt, akkor annak mindjart lottek. ha elfelejted bevenni, mindjart nagyot ugrik a megbizhatosagi index lefele. Nekem Nuvaring gyuru van es szuper. Nem lehet elfelejteni, ha hasmenese van az embernek vagy hanyt, akkor is tokeletesen ved. Tudom nem ezt kerdezted :) de szerintem a bogyo nem idealis fiatal lanyoknak a fentiek miatt.
2010. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy huuuuuuuuuuuuulllllllaaaaaaaaaaaaadéééééééééééééééékkkkkk vaaaaaaaaaaaaagy :D
2010. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Már kiírattam ugyhogy elkezdem de vigyázni fogok ígérem. :) Úgy is jól érzem magam, ha nem iszom. Hiszen úgy is király a fiatalság! :)
2010. aug. 22. 20:25
 14/14 anonim ***** válasza:

tessék, normális válasz, mert nekem nem esik nehezemre:

3-4 óra a felszívódási ideje, ha mondjuk 6-kor veszed be, 9 előtt ne kezdj inni. egyébként nem baj, ha buli előtt pár órával (mondjuk 5-6 körül) veszed be, mert akkor tuti biztos, hogy felszívódik addigra, amikorra esetleg hánynál:)

2010. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!