Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eseményutáni tablettát vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eseményutáni tablettát vettem be nagyjából két hónapja, akkor pár napra rá megjött, de azóta semmi. Fennállhat az esélye, hogy mégis terhes vagyok, vagy csak a tabletta zavarta meg így a ciklusom?

Figyelt kérdés
(Miután bevettem a tablettát nagyjából két héttel később voltam nőgyógyásznál is és akkor azt mondta, hogy minden rendben.)

2021. máj. 2. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésekre már nem esik jól hosszan válaszolni. Keresd vissza, van ezer ilyen kérdés.
2021. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha volt már ilyen. Kerestem és sajnos nem találtam egyet sem ami az én kérdésemre választ adott volna.
2021. máj. 2. 23:12
 3/3 anonim válasza:

Én a tablettára fognám, én is kb 2 hónapja vettem be egyet és még mindig nem állt vissza normálisan a ciklusom.

Csinálj holnap egy tesztet, hogy megnyugodj, az a legbiztosabb

2021. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!