Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek eseményutáni tablettát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek eseményutáni tablettát?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem védekeztünk a párommal, előváladék került belém valószínű mert mikor leszálltam róla, jött ki neki belőle. 3 nap múlva kellene megjönni e, várjak csütörtökig és utána írassak fel 120 naposat? Köszi
2020. szept. 13. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

120 napos esemény utáni??? :o bocs, de valamit benéztél, 96 v. 120 ÓRÁS van, de minél később veszed be annál inkább csökken a hatékonysága. Ha eddig nem vetted be akkor már felesleges, jöhet az ima.

Előváladék már akkor kerül beléd ha "naaaa csak pár húzásra az elején", nem csak akkor amikor leszáll rólad.

2020. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
120 órásat akartam írni.
2020. szept. 14. 05:51
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha biztosra akarsz menni, akkor kell az esemény utáni. Egyébként előváladékban sokszor annyi mennyiségű spermium van, ami nem elég a megtermékenyítéshez (vagy nincs is...), de 100%-ra csak akkor zárható ki, ha használsz tablettát, viszont vigyázz, mert a hormonháztartásodra nagyon rossz hatással van, legközelebb védekezzetek biztonságos módszerrel!
2020. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, mindig védekezünk, most fordult elő , hogy elkapott a hév. Talán az is közre játszhat, hogy nem vagyok termékeny állapotban, hisz holnap után kellene megjönnie.
2020. szept. 14. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!