Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki, milyen hatékonysággal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, milyen hatékonysággal tudta alkalmazni a megszakításos módszert?

Figyelt kérdés

Naptárat sosem néztünk, a párommal lassan öt éve használjuk, egyelőre hatásosan.


Egyébként hosszú távon volt ez negatív hatással a szexualitásotokra? Mennyire vagytok termékenyek - amikor élesben csináltátok, azonnal összejött a babu?


Köszii, n/31 🥰🥰



2021. máj. 3. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Én elég jó vagyok benne. Voltak olyan exeim akikkel csak erre hagyatkoztunk. Sőt, néha el is durrantam bennük, mikor nem voltak termékeny idöszakban.
2021. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Kockázatos.
2021. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Majdnem egy éve így csináljuk. Még 10 évig nem kéne gyereknek lenni.
2021. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

Ilyenkor sosem az az érdekes, hogy hànyan nem estek teherbe.


A magas férfi terméketlenség miatt ez a szàm csak nőni fog.


A kérdés az, hogy az ilyen pàrok utàna mikor estek teherbe.


Hihetetlenül felelőtlen dolog, ha nem akarsz gyereket. Ha akarsz, akkor meg felesleges megszakítani :D


Miből àll gumit hùzni? Tabit szedni? Berakatni egy spirált? Valami?

2021. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Miből àll gumit hùzni? Tabit szedni? Berakatni egy spirált? Valami?"


Ezeket amit felsoroltál, egyiket sem használhatom. Ilyenkor mit szólsz? Lusta vagyok?

-óvszer kidörzsöl, mindegy hogy latex vagy mentes.

-hormonra érzékeny vagyok, konkrétan meghalnék tőle trombózisban .

-Spiralt berakni kellemetlen, viselni sokszor fajdalmas és hormonmentesen egy gyulladást fenntartani nem egészséges. Ha folyamatosan gyulladt lenne a farkad te mit szólnál hozzá?

-"valami" gondolom kifogytál a példákból de veszem a fáardtságot és ezredszerre is legépelem a többi lehetőséget is:

-pharmatex nem hiába mondják utana azt hogy baba. Szinte veszélyesebb mint a megszakítás. Kifolyik, éget, mar, újra kell kenni, sok idő mire hat így a spontán szex kizárva. Orálozni nem lehet mellette és fürödni sem ajánlott utána.



És nincs több lehetőség, ami ne lenne ártalmas vagy kellemetlen, hormonos sz@r.

2021. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

#4 miből áll tabit szedni?? A csapból is az folyik, mennyire káros a tabletta, olvass már utána egy kicsit, mielőtt hülyeségeket ajánlgatsz.


Arról nem is beszélve, hogy (az ezernyi mellékhatása mellett), még csak nem is 100%-ban megbízható, mert tabi mellett is teherbe lehet esni. Ennyi erővel, inkább a megszakításos.

2021. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Sikosító :)

Sikosított gumi.


Nőgyógyàsz, mert a vaginàlis szárazsàg sokszor nemi betegségre utal, ami lehet, hiszen nem védekezel.


Vaginizmusod is lehet, az pszichológiai dolog.


Rézgyöngy


Női koton


Ha trombózisra hajlamos vagy, akkor van egy rossz hírem. A terhesség több, mint háromszor akkora eséllyel okoz trombózist, mint a tabletta.


Megintcsak: ha nem tudsz megfelelő Sikosító hasznàlata mellett gumiban szeretkezni, akkor mindenképpen menj el dokihoz ezzel a panasszal. Nincs normàlis nőgyógyàsz, aki azt fogja neked mondani, hogy ne védekezz inkàbb.


Én se mondanàm, ki is rakna az orvosi kamara.

2021. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

9 éve vagyunk együtt.



Ebből kB 7 éve megszakítással védekezünk.


Van egy kislányunk, ő pár hónap alatt jött össze.


Igazabol nekünk így jó, a fentebb leirtak miatt nem akarok én sem gyógyszert, spirált. Óvszer nem jön be.


Ha mégis baba lenne, akkor természetesen megtartanank, de ahogy látszik jó pár éve működik, odafigyel a férjem.

2021. máj. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


Nálunk nincs negatív hatással a szexuális életre. Heti 4x együtt vagyunk, azért a zsepi fogy :DDD


Nyilván néha jó lenne, ha nem kellene kivenni, mert ugye így általában először nekem van orgazmusom, utána a férjemnek.

2021. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok, mindenkinek köszönöm a válaszokat, és a konstruktív hozzáállást!


Én is úgy gondolom, ha nincs akkora tétje, és nem nagy gond a terhesség, akkor miért ne?


Utolsó: 9 év után heti 4 szex? Nem semmi, nálunk heti nagyon max 2 :D

2021. máj. 4. 15:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!