Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki, milyen hatékonysággal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, milyen hatékonysággal tudta alkalmazni a megszakításos módszert?

Figyelt kérdés

Naptárat sosem néztünk, a párommal lassan öt éve használjuk, egyelőre hatásosan.


Egyébként hosszú távon volt ez negatív hatással a szexualitásotokra? Mennyire vagytok termékenyek - amikor élesben csináltátok, azonnal összejött a babu?


Köszii, n/31 🥰🥰



2021. máj. 3. 19:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nálunk 7 év utàn is naponta, de nincs még gyerek.


Mondjuk mindig kitalálunk valami újat.


Mi tabizunk, szóval ki is, be is megy a párom, sokat kell takarítani, de megérte. Még nem lehetne gyerek.

2021. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A rézgyöngy okozza a gyulladást, azt is említettem. A női koton meg irtó zajos és száraz. Gusztustalan.


Hiába ha valaki nem tud védekezni (én vagyok érzékeny a hormonokra), a legjobb a megszakítás. Gyereket nem szeretnék soha. Valaki írta, hogy sokkal több hormont termel olyankor a szervezet és ezt én is tudom. Nem akarok veszélyeztetett terhes lenni vagy meghalni egy gyerek miatt. :(

2021. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyógyászt tudom ajánlani :). Mindenkinek van megfelelő módszer. Ha nem akarsz gyereket, akkor ne szexelj, vagy védekezz rendesen.
2021. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
13-as nem szexelni olyan mintha nem is élnék. :) Nem vagyok apáca. Méhet kivetetni meg csak 3 gyerek után lehet. A nőgyógyászok nem mondtak semmit. A gumit ajánlották azon kívül azt mondta van ezer lehetőség (már akkor is visszakérdeztem hogy mi a f@szról beszél, mikor férfi fogamzásgátló ne létezik, a nőit meg én soroltam neki hogy miért nem jó...) Megszoptam az a helyzet, ha besikerül valaha, marad az azonnali kaparás. :((
2021. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
26%

Tehàt szívesebben mész abortuszra, mint hasznàlsz elég sikosítàst?


Csináltàl trombózisos genetikai tesztet?


Sok nőgyógyàsz elköt gyerek nélkül is, nagyon rendelőtől függ.


Az abortusz nem fogamzásgátlàs.

2021. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Tehàt szívesebben mész abortuszra, mint hasznàlsz elég sikosítàst?"


Milyen síkosítás? Mivan? :D



"Csináltàl trombózisos genetikai tesztet?"


Női ágról örököltem igen. Nagyapám is trombózisban halt meg, és nekem is sokat fáj a lábam. Pozitív lett nyilván. Cigiznem sem szabad.


"Sok nőgyógyàsz elköt gyerek nélkül is, nagyon rendelőtől függ."


Akkor írj nekem pár rendelőt, mert ilyenről még nem hallottam. :)


"Az abortusz nem fogamzásgátlàs."


Nem írtam, hogy az. Szerintem összekeversz valakivel, például nálam síkosításról szó sem volt, nem tudom hogyan jön az ide.

2021. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mondtad, hogy a gumi nem opció, feltételeztem, hogy ugyanaz vagy, aki az elején írta, hogy dörzsöli a gumi.


Ha nem, akkor bocsi.


Ausztráliában dolgozom, gondolom az nem segít ha itteni klinikát írok.

2021. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17-es valóban én írtam hogy kidörzsöl, de nem azért mert száraz... Sokszor olyan nedves vagyok, hogy csepeg. A gumi valahol megakadhat és ezért dörzsöl ki, volt hogy véreztem utána és le is csúszik emiatt.

Ausztrál klinikát sajnos feleslegesen írnál, de köszi. Oltási igazolvány nélkül úgy néz ki, soha nem is mehetek külföldre. :D

2021. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Esetleg lehet, hogy a szűzhártyàd nem "szakadt át" (ugye nem szakad de mindegy) és ha nagyobb darab ottmaradt az okozhat vérzést. Van, hogy klinikai úton kivàgjàk.


De nem rémisztgetlek

2021. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19-es gondoltam rá, de már 12 évesen sem volt szűzhártyám, nézegettem már akkor is mi fér be. Valami más miatt irritálhatja. A hüvelyemben van egy recés rész, anyai ágról daganatra is hajlamos vagyok, talán van ott cisztám, de rákszűrésem szerencsére ph2-es lett. 😅
2021. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!