Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha előző hónapban egy szemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha előző hónapban egy szemet kihagytam, akkor a mostani hónap közepénél védett vagyok, ugye?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban egy szem tabit kihánytam, de nem akartam megkavarni az egészet azzal, hogy újat veszek be, mert akkor hamarabb elfogy, az újat meg kell bontani, ilyenek...meg tudtam, hogy úgysem leszek senkivel abban a hónapban. most már a következő levél felénél járok, perce pontosan szedem mindig (csak egyszer vettem be 3 órával később, de gondolom az még nem baj). Így akkor már véd?
2010. aug. 23. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!