Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha én nem szedhetek tabit ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem szedhetek tabit ő pedig nem élvezi gumiban de nem akarunk gyereket akkor hogyan tudnánk szexelni egymással?

Figyelt kérdés

Én Leidenes vagyok szóval nem szedhetek tablettát. Számtalanszor próbáltuk már gumiban. Elmenni nem tud azt mondja egyáltalán nem élvezi benne. Sok fajta gumit kipróbáltunk már mindegyiknél ez van.

Gyereket egyáltalán nem akarunk, hatalmas nagy tragédia lenne ha becsúszna egy terhesség.

Viszont így szexelni sem tudunk egymással, nincs meg az egészséges szexualitás... hiányzik is.

Mit tudnánk jelen esetben tenni?


(Megszakításssal meg hasonló módszerekkel NE gyertek, mivel van eszem!!!)



2021. máj. 5. 08:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
2021. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
31%
Ha biztos nem akartok gyereket, akkor lehetséges a művi meddővé tétel.
2021. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
13%
Mekkora szemét vagy, hogy az összes hozzászólást, ami nem tetszik neked leértékeled.
2021. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

A gumi alapjáraton is ad egyfajta biztonságot mindenféle nemi probléma ellen. Oké, hogy nem szereti és nem tud elmenni, nem jó érzés de hozzá lehet szokni. Elképzelhető, hogy nem megfelelőt használjátok: van bordázott, melegítős, stimuláló, vékonyabb, vastagabb Stb. Érdemes próbálgatni. Ha pedig nem élvezi, akkor csinálja, amíg neked jó és te befejezheted neki teljesen más módszerrel is.

Szerintem óvszer és más védekezés nélkül ne próbáljátok, mert benned minden hónapban lehet ez miatt egy stressz, valamint az előváladéktól is lehetsz terhes. Az esemény utáni tablettát én személy szerint egyszer próbáltam, egy hétig rosszul voltam és azóta lehetőség szerint többféle módszerrel is próbálunk védekezni. Előttem több hasznos módszert írtak már.

2021. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
igazad van
2021. máj. 5. 11:36
 26/31 A kérdező kommentje:
utolsó
2021. máj. 5. 11:36
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Pesszárium, spermicid, hormonmentes spirál, rézgyöngy, termékenységtudat, vagy ha egyik sem tetszik, próbáljatok ki többféle gumit.
2021. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
71%
Dobd ki. Egy sírós pulyával akarsz szexelni?
2021. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy amikor két menszesz között vagy, félidőben, akkor nem szexeltek kb. 1 hétig. Figyelni kell a naptárat.
2021. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
72%
Ez a gumiban nem tud elmenni csak egy szar duma.. Valóban jobb gumi nélkül de azért nem annyival hogy ha valaki kipróbálta úgy akkor már ne tudjon gumiban, egyszerűen annyira akarja gumi nélkül, hogy nem hajlandó élvezni gumiban. Ha már nem vagytok olyan szinten akkor a legegyszerűbb ha keresel egy új pasit, de ha szeretitek egymást akkor miután a csúcsra vitt téged gumi nélkül lehet folytatni orálba vagy análba. Illetve ha egyszerre akartok, akkor spirál meg az egyéb hasonlók, de tévedés van ha valaki azt hiszi hogy a spirál csak egy kis szerkezet a méhben! Az is adagol hormonokat csak lassabban és intenzíven! És a méhnyálkahártyát elvékonyítja ami után sokkal veszélyesebb és nehezebb teherbe esni! Mi is gondolkodtunk a spirálon, de a nőgyógyász azt mondta a barátnőmnek hogy csak terhesség után ajánlott amiatt amit felsoroltam. De figyelj, mi itt csak pózokat, praktikákat tudunk tanácsolni, komolyabb fogamzásgátlást csak és kizárólag a nőgyógyászoddal beszélj meg, nehogy valami bajod essen! Addig is sok sikert, remélem megoldódik.
2021. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!