Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal tervezzük, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal tervezzük, hogy le fekszünk egymással menstruálcióm után 2 nappal és óvszerral védekezzünk? Szerintetek elég biztonságos?

Figyelt kérdés
Én 18 lány nekem az első lenne... Neki nem tudom hanyadik. :p elég biztonsásogos lenne ? Én félek nagyon hogy terhes lennék
2014. júl. 31. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szakad el akkor bármikor biztonságos. Amúgy ne fossál ennyire, mert így nem fogod élvezni. Én is ilyen voltam régen, aztán utána már $zartam bele. Csináltuk gumi nélkül is megszakításosan, még középidőbe is. Marhára nem érdekelt. Tudom hogy ez rohadt felelőtlen, de nem lett belőle semmi. Azóta gyógyszert szedek és sokkal jobb így.
2014. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ovszerrel vedekeztek, szoval szerintem nem kell aggodnod. Miutan vegeztetek, azert ellenorizzetek, hogy nem szakadt-e el a gumi, csak, hogy megnyugodj. Amugy a menstruaciod utan 2 nappal nincs sok eselyed teherbe esni, ha csak nem lesz spontan peteeresed.
2014. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha biztosabb akarsz lenni a dologban árulnak spermicides óvszert ami megöli a spermiumokat. Azzal aztán tényleg biztonságos. De ha ez sem elég kérd meg hogy ne beléd évezzen el a párod hanem mielőtt elmenne vegye ki. De ezt ne stresszeld túl ha elég nedves vagy semmiképp nem fog kiszakadni a gumi.
2014. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!