Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi tegyek??? Többi lent ->

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek??? Többi lent ->

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan már 1 éve megszakításos módszerrel "védekezünk". Mielőtt elmennék, felteszem az óvszert.


Szerencsére úgy gondolom, hogy ismerem már annyira a fa*kam, hogy tudjam mikor kezdene el jönni az előváladék, de attól még ez egy nagyon stresszes dolog, főleg kivárni addig a napig amíg meg nem jön neki. Meg szex közben is elég zavaró tud lenni, amikor igazán elmélyülünk mindketten és jön az érzés, hogy áhh már csak pár másodperc és félbe kell szakítani az egészet és óvszer kell.


Nem szereti az óvszert ő sem mert kidörzsöli neki és én sem mert nekem meg mindig szoros és közel sem olyan jó mint anélkül. (mindenféle óvszert kipróbáltunk már, de egyik sem jött be neki sem, nekem sem)


Megbeszéltük, hogy hamarosan át fog állni a tabira, mert ez így nem mehet tovább már sokáig. De akárhányszor ha szóbajön a tabi téma mindig ideges lesz és mintha ez egy ilyen lehetetlen dolog lenne, hogy ő elkezdje szedni. Elhiszem, hogy baromira egészségtelen és nem szívesen teszi, de nincsen más lehetőségünk és olyan mintha engem hibáztatna, hogy miért vagyok ilyen stresszelős mert, hogy "ha eddig nem volt akkor ezután miért lenne". De én nem bírok így tovább nyugodtan szexelni.


Mit tegyek?!

Mivel lehet az előválladékot késleltetni?


2021. máj. 11. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Teso, nem irigyellek azert amit itt most kapni fogsz a neptol... :D
2021. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Ezek után van pofád azt mondani, nem te vagy a hibás? 😂

"tudom, hogy egeszségtelen a tabi, tedd tönkre magad, de legalább nem kell gumit húznom."

2021. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Rendes felkurtam most magam...

Ha egyzser megtalallak, a baratnod helyeben foglak megverni

2021. máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szereti az óvszert ő sem mert kidörzsöli neki"

Tudod mi a különbség? Az előváladéktól lesz síkosabb a farkad (pont ez a szerepe). Ennyit arról, hogy tudod mikor jön.

Folytassátok csak, nincs benne semmi kockázat. Végülis csak egy olyan nő van a közeli ismerőseim között, akinek 3 gyermekéből 2 így jött össze ;)


Húzd fel a gumit és ne rinyálj. Használj síkosítót, ha nem nedvesedik.

2021. máj. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használjatok síkosítót, akkor nem dörzsöli ki. De sok más védekezési lehetőség is van. Pl. pesszárium, hormonmentes méhen belüli eszközök, vagy hüvelygyűrű, aminek a tablettánál alacsonyabb a hormontartalma.
2021. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!