Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a partnerem nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a partnerem nem akar óvszert húzni mert nem szereti én pedig nem szedhetek fogamzásgátlót hogy védekezzünk?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy valahogy oldjam meg mert ő utálja a gumit.
2021. máj. 11. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég paraszt megjegyzés volt
2021. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én erre azt mondtam volna old meg akkor a szexet mással és engem többet ne keress.
2021. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a legerösebb szexuális dolog köztetek a kéz a kézben sétálás!
2021. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, mérlegeljünk csak... Te nem szedhetsz egészségügyi okokból, ő viszont "utálja"... Vajon melyik is a nyomósabb érv, kinek is kellene engednie? Nehéz kérdés.


Gyereket mindenesetre ne szülj neki, azt javaslom.

2021. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Valahogy old meg?

Amúgy a Pharmatex hormonmentes fog.gátló a legjobb ilyenkor.

Aktus előtt 10 perccel legalább felhelyezed a hüvelybe, megvárod amig elolvad(pár perc) és már védett vagy.

Viszont fontos tudni h 1 tabi csak 1 együttlétre van, tehát ha szexeltetek, és rá 2 órával is akartok akk újból fel kell raknod egyet.

22l

2021. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé "bunkó" partnered van, én tuti elfogadnám ha a hölgy nem szeretne gyógyszert szedni
2021. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj csajszi inkább. Manipulatív srác ez. Nincs jogában eldöntenie te mit teszel a testeddel. Ha nem tud kompromisszumot kötnie veled akkor keressen mást
2021. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%
Mondd meg neki hogy akkor verje ki , ennyi a szex :)
2021. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor azt mondta utálja és oldd meg valahogy, nem ábrándultál ki belőle? Elég bunkó a szexpartnered.


Egyébként női óvszer, amit kicsit körülményesebb felhelyezni vagy vazektómia lehet opció, ugyanakkor ezek csak terhesség ellen jók, kevésbé védenek nemibetegség esetén, mint az óvszer.

2021. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt ilyen stílusban adja elő, 0 részvétellel a másfajta védekezésben, biztos hogy dobnám. Bunkó paraszt.

Mi sem használunk óvszert, mert mindketten utáljuk. Számomra kênyelmetlen, a párom pedig nem érez benne semmit.

Viszont nem volt kérdés, hogy mindketten kivesszük a részünket valamilyen módon a védekezésből.

Ên pharmatexet használok, a párom megszakítással fejezi be és a hasamra , combomra, vagy a fenekemre élvez. Ez a kombináció jól bevált.

2021. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!