Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm nem akar szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akar szedni fogamzásgátlót. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1x próbáltunk óvszerrel szexelni, de baromira rossz volt. Mire felhúztam, addig lelankadt, vagy csúszott le, vagy szorított. Aztán mondta, hogy óvszer nélkül próbáljuk meg. Azóta óvszer nélkül szexelünk. Először éreztem azt a csodás érzést, azóta se éreztem azt. Ő élvezi a szexet, én pedig nem. Mi lehet s gond?


Meghízott a fogamzásgátlótól, ezért szeretné abbahagyni a szedését. Hogy vigyázzak, ha fogunk szexelni, mert nem fog már tabit szedni, mert már csak 3 tablettája van, és nem szeretné tönkretenni a testét fogamzásgátló végett.


Jó ötlet, ha minden óvszer márkát megveszek? Így fogom tudni, hogy melyik óvszer jó, melyik pedig nem, ugye ez pénzkidobás, csak legyen ennek értelme.


Mit tegyek? 18 éves a barátnőm, én pedig 22. Kérdeztem tőle, ha netán teherbe esne meghagyná a babát? Hogy nem, elvetné. Eszem megállt. Még nem akar gyereket. Én sem, de ha be sikerül, ami nagy esély van arra, akkor aztán mi lesz.


Kérlek adjatok tanácsot! Köszi szépen.


2020. márc. 10. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van tobb fele vedekezesi modszer, latogassatok el egyutt a nogyoygaszhoz es kerjetek ki a velemenyet!
2020. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van, hogy elhagyja azt a mérget. Alapból nem kellett volna elkezdenie. Nem igaz, hogy gumival nem élvezhető a szex. Gyakorold a felhúzást, mert elég egyértelműen sokáig bénáztál vele, hogy lelankadt időközben.


Interneten utánanézhetsz a márkáknak és az adott gumik méretének is.


Abba nem bízzál, hogy elveti a gyereket, ha nem védekeztek és összejön. Most így gondolja, de amikor már benne van, az más helyzet.

2020. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ne legyetek felelőtlenek. Ha mással nem is, de óvszerrel mindenképpen védekezzetek!


Egyébként én is randizgatok egy lánnyal. Eddig csak petting volt. Idősebbek vagyunk tőletek, közel 30 vagyunk. Ő is kijelentette, hogy nem szed semmit és nem is fog. Mondtam neki akkor marad az óvszer. Ő ez ellen nem ágált, de azt mondta ez a dolog olyan, hogy a férfi mennyire ismeri a testét, mennyi előváladéka van stb. Ezen a kijelentésén azért pislogtam. Persze más lenne, ha már ott tartanánk, hogy akár gyerek legyen, de egyelőre még csak pár randink volt. Én meg biztos nem lutrizok, hogy ideje korán lesz-e gyerek vagy nem. Ahhoz előbb éljünk is együtt majd egy kis időt, hogy valóban egymással akarunk-e családot alapítani. Na meg tényleg, ne pár randi után rizikózzon már az ember...

2020. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én örülnék a gyereknek, ő is, de ő még tanul. Kitudja kapna-i valamennyi pénzt ha babával lenne otthon
2020. márc. 10. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán 18 évesen még tanuljon inkább, ne gyereket csináljon
2020. márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak óvszer és fogamzásgáló tabletta létezik, számtalan hormonmentes fogamzásgátlási megoldás van még pl. hormonmentes spirál, pesszárium, hüvelykúp. Nézzetek utána és válasszátok ki a szimpatikusat.
2020. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

3-as vagyok.


"Én örülnék a gyereknek, ő is, de ő még tanul. Kitudja kapna-i valamennyi pénzt ha babával lenne otthon"


22 vagy, ő 18. Inkább most tanuljatok, később már nehezebb lesz. De még ettől függetlenül azt is elfogadom, hogy te már most apa lennél. Viszont tudnál is vele hol élni? És eltartani a családot?


Leírok egy közeli tapasztalatot. Egyik ismerősömről van szó. A lány is és a srác is 25 évesek (mindkettő magyar). A csajnak mindössze egy érettségije van. Érettségi után szakmát tanult OKJ-n, de megbukott a vizsgán és nem ment el pótvizsgázni mivel azt hitte a pasijával kimennek Hollandiába és habzsi-dőzsi lesz. Mondanom sem kell, kemény fizikai munkát végezni mentek ki. Pár hónapnál tovább nem is bírták. Haza jöttek. Most csinál a csaj egy tanfolyamot, hogy az apja vállalkozásában boltvezetőként tudjon dolgozni. A férjének meg 8 általánosa van. Se érettségi, se szakma. Ételfutárként dolgozik. Hatalmas karrier.

Tavaly házasodtak össze, mondván az állam úgy is megsegíti őket, csak gyereket kell szülni és lesz lakás, jó élet stb. 3 hónapja született meg a gyerekük. Falusi CSOK-ot akarták igénybe venni. A csaj kissé nagy lovon ült, vállalta volna azt is, hogy 3 gyerekük lesz. Minél több pénzt kapjanak. Eleve lestem, egy érettségivel az egyiknek, a másiknak meg ételfutár karrierrel 3 gyereket bevállalni merész :D Végülis amennyire hittek a mesékben, annyira nem is kapták meg a CSOK-ot. Szóval most úgy lesz lakásuk, hogy ahol az apjának van a vállalkozása, az az épület amúgy lakóépület volt eredetileg, annak a másik felébe költöznek most be. Máshogy nem tudnának lakáshoz jutni.


Szóval gondold át jobban ezt az egészet és nem rosszból írom. Arra pedig ne alapozz, hogy hátha kapna valamennyi pénzt, ha otthon marad a babával. Utána már sokkal nehezebb lesz tanulnia. Most szerezzetek valami jó végzettséget.

2020. márc. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon is jól teszi.


Ne is kényszerítsd! Próbáljatok ki többféle óvszert, esetleg más megoldásokat, pl. hormonmentes spirál.

2020. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Újabb rinyagép pasi, hogy "jaj nem bírom az ovszert"...

"szorít" "lekonyul" stb stb. Már bocs, én is pasi vagyok, azért ovszer hogy feszes legyen. Ha nem lenne feszes, lecsuzna. Probálj meg venni kicsit nagyobbat, hogy csak természetesen szorítson, ne nagyon. Es ne egy ovszeres szex után állapítsd meg, hogy nem bírod elviselni. Megszokod.

Autoiskolában is szar voltál, mégis a gyakorlattal megtanultál vezetni. Meg uszni is csak úgy tanáltál meg, kitartással és gyakorlással.


Na udv. 29F

UI ovszerellenes pasik támadása: 3-2-1

2020. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!