Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal együtt voltunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbara0204 kérdése:

A barátommal együtt voltunk, és sajnos kiszakadt az óvszer. Az aktus után 4 órával sikerült beszereznem és be is vettem az Escapelle esemény utáni tablettát.Nagyon kell félnem?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos,nekem pl időben jött meg. Nem kell megijeszteni a kérdezőt. Igen,késhet de időben is megjöhet,ez már egyénfüggő.
2021. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam picit,remélem időben tudtam bevenni.
2021. máj. 12. 14:49
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia. Barátnőmnek is ezt a fogamzásgátlót írta fel a nőgyógyász miután kiszakadt nálunk az óvszer. Hatásos volt a gyógyszer és több helyen is dicsérik. Szerintem nincs ok aggodalomra 🙂
2021. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13-as: csak annyit,hogy ez nem fogamzásgátló, hanem esemény utáni tabletta. Biztos tisztában vagy vele,csak így fogalmaztad meg. Jó azonban tisztázni,mert könnyen ide téved valaki,aki nincs képben,tájékozatlan és akár úgy értelmezheti, hogy az ilyen tabik rendszeres fogamzásgátlónak felelnek meg.
2021. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es igazad van, valóban félre írtam. Köszönöm, hogy kijavítottál.
2021. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!