Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem szedtek gyógyszert,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szedtek gyógyszert, akkor hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés
Most konkrétan csak arra gondolok, hogy valamiért nem szedtek és nem akartok tablettát szedni. A barátotoknak viszont gyűlöli a gumit. Akkor ti hogyan/mivel védekeztek? Kort is kérek, köszi!
2010. aug. 23. 22:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
baseballütő
2010. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

ő...no gyógyszer,no gumi? olyankor csajozok...az a pasi meg aki azt mondja, h odafigyel meg vigyáz, elmehet a fenébe...ha nem tetszik az óvszer akkor nincs kefe, ennyi...


21/L

2010. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nálunk vagy tabletta vagy óvszer, más megoldás nincs.
2010. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Leila3 ***** válasza:
Én sem szedhetek gyógyszert,amugy én 21 éves vagyok. Szóval én nuvaring hüvelygyűrűt használok,szerintem ez biztonságos,neten utánanézhetsz ennek. De vannak együttlét előtt felhelyezhető kupok,amig megvédenek. Vagy pl ott van még a mini spirál,amit a még nem szült lányok is használhatják,bár nekem az nem nagyon tetszik. Amugy rendes nődokik szerintem segíthetnek neked ebben.
2010. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagyok, nem lenne gond a baba, megszakítással védekeznék. Akinek viszont gond lenne a baba, az ne így védekezzen.
2010. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Se gumi, se gyógyszer? Akkor ajánlom figyelmetekbe az erényövet, mint biztos védekezési módszert.
2010. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

ha se gumi se tabi

akkor semmi... csak petting.

2010. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
jah, a barát gyűlöli a gumit... akkor nincs szex, mehet máshova :)
2010. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

hüvelygyűrű

De a legbiztosabb egy pohát víz...szex helyett!!!

2010. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
kúp. elvileg akkor el is mehet benned, de mi nem úgy csináltuk..
2010. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!