Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 és fél éve szedek fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 és fél éve szedek fogamzásgátlót mindig minden gyógyszert bevettem idöben de most elöbb megjött a menstruáciom egy héttel mint ahogy kelett volna ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés

és ezek után ha a barátommal lefeküdtünk egymással lehet rá esély hogy terhes leszek, h nem hat a gyogyszer azért mert elöbb megjött a vérzés vagy ugyangy hat a gyógyszer?

volt valakinek már ilyen ?


2011. okt. 29. 13:44
 1/5 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen anno még amikor kislány voltam!Ne aggódj nem lehetsz terhes!

üdv...béla

2011. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyszer sem fordult elő hogy kihánytad a tabit vagy ilyesmi? amúgy szerintem nem lehetsz terhes, elvégre megjött, de a biztonság kedvéért, én csinálnék egy tesztet.

nekem csak olyan fordult elő, hogy egy nappal korábban vagy később jött meg.

2011. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el nem szégyen ilyen fontos dolgokat az orvosodtól megkérdezni.
2011. okt. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak csütörtökre kaptam időpontot..:(
2011. okt. 30. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Az oké de az ilyenre telefonba is tud előzetes választ adni :)
2011. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!