Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbízható a CYPROMIX...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható a CYPROMIX fogamzásgátló hatása?

Figyelt kérdés
Batátnőm a bőrproblémái miatt szedi, tehát nem kizárólag fogamzasgátlóként. Azonban felmerült bennünk a kérdés, hogy mennyire hatásos ez a "mellékhatása" egy hagyományos fogamzásgátlóval összevetve? Ugyanolyan védelmet tud nyújtani, vagy inkább használjak majd óvszert az együttlétek során?

2021. jún. 9. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az óvszerből sosincs gond, de alkalmas fogamzásgátlásra is. Ha ennyire rá vagytok parázva akkor a becsült ovu idején óvszer, a többi héten meg a nélkül.
2021. jún. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható, de hosszú távon nem lehet szedni annyira egészségtelen.
2021. jún. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pattikra nagyon jó, és megbízható egy fog.gátló.

Én is sokáig szedtem és semmi mellékhatása nem volt nálam, de az utóbbi időben bevétel után nagyon hányingerem lett tőle, és rosszul éreztem magam.

Ahogy abba hagytam megjelentek az arcomon a pattik amiket sikerült kezelnem(kozmetikus vagyok) pár hónap alatt mind eltűnt, viszont most a hátam van tele miattuk..

A pár év alatt végig szexeltem a barátommal és nem lettem terhes szval...

2021. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem ajánlatos sok idejig szedni ezt a tabit.

3 voltam.

2021. jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én évek óta szedem, teljesen megbízható. Évente vérvétel kontroll van, hogy nem nyírt-e ki, de eddig még nem :D
2021. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!