Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdek el majd fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evettke13 kérdése:

Most kezdek el majd fogamzásgátlót szedni,várom,hogy megjöjjön a menstruaciom és az első napján szeretném bevenni az első szemet. Kérdéseim lennének?Lindynette?

Figyelt kérdés

Mikortól hat a gyógyszer?

Abban a 7 napban mikor nem szedem akkor is védett vagyok?

Mivel a menstruacio első napján fogom elkezdeni a gyogyszert,így rövidebb lesz már a mensim? Illetve kevésbé fogok már gorcsolni ?



#Lindynette #Mikorvéd
2021. jún. 11. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapot szokott javasolni a nőgyógyász amíg kiegészítő védekezés kell.

A 7 napban is védett vagy.

Azt nem lehet előre tudni hogy nem fogsz-e görcsölni, de általában a vérzés kevesebb szokott lenni.

2021. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Betegtájékoztató drágám, betegtájékoztató, ott van minden kérdésedre a válasz
2021. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatásban az van,hogy ha a mensi első napján beveszem az első szemet akkor onnantól védett vagyok...de ezt kicsit lehetetlennek tartom 🤷🏻‍♀️
2021. jún. 11. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Már pedig igy van, ha nem lehetne hinni neki nem irhatnák bele ettől függetlenül persze sok orvos javasol egy hónap várakozást (az enyém pont nem modnott ilyet, de terhe sse lettem)
2021. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!