Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló, ennek ellenére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló, ennek ellenére 4 nappal elobb menstruacio megjelenése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az alábbi problémám van:

Tegnap jöttünk meg Egyiptomból, ott nyaraltunk egy hétig. Vittem magammal a fogamzásgátlómat, amit eddig évek óta mindig, rendszeresen szedtem. Vasárnap este elfelejtettem bevenni a gyógyszert, rá kb 12-13 órára rá potoltam, majd este a szokasosat is bevettem. Természetesen elolvastam a betegtajekoztatot, ott azt irtak, hogy szedjem végig ezt a levelet, majd hagyjam ki a 7 napos szünetet és folytassam egybol a másik levéllel.. ez oke is.

Viszont ezután kb 2 nappal megjött a menzeszem, pedig lett volna még kb 2-3 tablettam ebből a levelbol..

Nagyon megijedtem, mert tényleg mindig szépen szedtem a gyógyszert, ennyi botlastol már probléma lehetne?


A másik, amire gondoltam, hogy nem zavarhatott-e be az utazás, mert már hallottam hasonlóról. Repülőút, nyomás, a hirtelen forró idő Egyiptomban, a hideg víz, bármi...


Tapasztalatok?


Nagyon szépen köszönöm Nektek.,


2021. jún. 17. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. 12 óra késéssel a hormonszint már változik (ezért kell 12 óra késés esetén gumival is védekezni egy hétig). Simán lehet, hogy ez elég volt ahhoz, hogy a megvonásos vérzés jelentkezzen.


Illetve ha Egyiptomban nem tartottad 20-25 C alatt, akkor a tabletta tönkremehetett.

2021. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!