Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki szeretném próbálni gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni gumi nélkül a barátnőmmel. Mit csináljak, hogy ne legyen belőle baba?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót nem szed és nem is akar. Védekezés nélkül hogy tudom elkerülni a fogamzást?
2007. dec. 25. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Próbáljátok ki a Pharmatex- et ,ez egy olyan fogamzásgátló szer amit szeretkezés elött min 10 perccel kell felhelyezni a hüvelybe, (én tablettát használtam de van kúp is). Hormon nincs benne. Olvassátok el a tájékoztatót. 10 db kb 1500 ft de szerintem ennyit megér.
2007. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Én lassan 25 éve nem védekezem, úgy hogy van rá esély, hogy megtanuljátok....

a párom tanult meg egy módszert és alkalmazza, a technikáját több évig fejlesztette és gyakorolta lehet neki kellene most válaszolnia annyit tudok, hogy nincs magömlése még több szex után és napok után sem mikor együtt vagyunk....

nem tudom mennyi idős vagy, de nem merem ajánlani neked a mi módszerünket, de létezik !! több év gyakorlása és rutin szükséges

talán irj priviben!

2007. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem olyan módszert válasszatok, amely semelyikőtök számára sem görcsölős! Msot ez alatt azt értem, hogy szex közben el tudjátok engedni magatokat és biztonságban vagytok! Szerintem erre az egyik legalkalmasabb a fogamzásgátló tabletta! Valaki azt mondja, hogy vágjatok bele, aztán 72 órás tabi utána! Csakhogy ez nem megodlás hosszú távon! Én egyébként az ilyen hüvely kencék mellett sem érezném magam felszabadultnak! Viszont tabi mellett teljesen el tudok lazulni! De persze ez a Ti dolgotok, szerintem beszéljétek át! Ha jó kapcsolatban vagytok a szülőkkel, akkor őket is bevonhatjátok!
2007. dec. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Szeritem nagyon fiatal vagy és valszeg a barátőd is. A 72 órás tablettát rögtön felejtsd el, mert az ebben a korban tuti hormonzavar. Ha a barátnőd idegenkedik tőle, ne erőétesd az állandó gyógyszert. Nagyon megterheli a szervezetet. A megszakított érintkezés csak nagyon gyakorlott pasiknak való. Sajnos szinte biztos hogy aA hüvelyi kencék jók, ha nagyon szeretitek egymást, és szívesen vállaljátok a kis kockázattal, de bekövetkezhető terhességet. Végülis szerintem ha ennyire nem akarsz a barátnődre vigyázni és ennyire fontos hogy gumi nélkül élvezhesd a szexet, akkor egy ari pufók baba sem zavar majd téged, főleg ha rád hasonlít.


Szerintem 2 tuti védekezés van, a gumi és az állandó tabletta. Mivel a barátnőd nem akar tablettát, marad neked a gumi. Lesz majd időd kipróbálni a gumi nélküli szexet is. Legkésőbb akkor, amikor az első gyermeket tervezed a feleségeddel.

2007. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Elmesélek valamit.Én az évfordulónkon szerettem volna ha szex közben ment volna valami könnyed,lágy zene.(Hál az oldalnak,sok hasznos tanácsot kaptam,köszi a válaszolóknak!)Ámbár amikor a barátom meghallotta,hogy mit is akarok,elvetette az ötletet.Azt mondta,hogy neki úgy nem fog menni,inkább hagyjuk az egészet.Kis vita után de elfogadtam az egészet.Nem telt bele 2-3 óra,és odajött hozzám,majd azt mondta,hogy rendben lesz zene,ő is szeretné.Méghozzá azért,mert sosem csináltuk zenére,és most próbáljuk meg úgy,AHOGY ÉN SZERETNÉM,MERT A SZEXBEN AZ A JÓ,HA TELJESÜL MIND A KÉT FÉL VÁGYA!Végül is volt zene,és a végén a fülembe súgta,hogy nem is volt olyan rossz ötlet.Ezt azért meséltem el,mert ugye Te alkalmazkodsz a barátnődhöz.Te használsz óvszert,ő viszont nem hajlandó tabit szedni?!Az istenért az ő érdeke is,hogy ne essen teherbe!Mondd el neki,hogy szeretnéd,ha a Te kívánságod is teljesülne!Szerintem egy kapcsiban(főleg amiben szex is van)az is lényeges,hogy mind a 2 fél vágya teljesüljön.Nekem ez a véleményem,lehet sokan nem értenek velem egyet,de szerintem ez így van!Sok szerencsét kívánok.Üdv:Bea
2007. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Próbáljátok ki a pesszáriumot, zselével. Orvos megtaníthatja rá, de elég egyszerű használni (a barátnődnek kell).
2008. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!