Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért szed majdnem mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szed majdnem mindenki fogamzásgátlót? Ennyire nem érdekli őket, hogy milyen káros hatásai vannak hosszútávon?

Figyelt kérdés

Remélem nem veszi senki támadásnak,de a gyógyszeren kívül van még pár módszer,ami egészségre nem káros és ugyanolyan hatékony...amikor én elolvastam hogy miket okozhat a tabi,hát be nem szedtem ...pl.trombózis,agy-tüdőembólia,mell-meg egyéb rák,keringési betegségek,cukoranyagcsere zavar,MEDDŐSÉG! stb stb. Hiába alacsony hormontartalom,ezek akkor is előjöhetnek és hallottam már pár történetet...:(

Nem akarok senkit paráztatni,de komolyan érdekel,mi visz rá titeket lányok,hogy ezeket szedjétek?? !!


2008. dec. 8. 20:22
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
70%
Ez durva... Te az utcán hogyan közlekedsz? Azon gondolkozol hogy mikor hal el a tüdőd a sok káros anyagtól, ami a levegőben van?
2008. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
82%

Hát csak egyszerűen valami folytán nincs kedvük gondolom a lányoknak abortuszokra járkálni,mert lehet,hogy vannak más módszerek,amelyek nem ANNYIRA károsak,de azok nem is nyújtanak olyan biztonságot.Ezenkivül a tabletta a legpraktikusabb.Bármikor becsúszhat valami bibi,és pl. kiszakad a gumi,akkor 72 órás tabi,és akkor kérdem én,melyik a jobb? Az,hogy a szervezeted hozzászokik a fogamzásgátló tabihoz,vagy az,hogy egy véletlen baleset folytán a hormonháztartásod annyira felborul,hogy össze-vissza menstruálsz 3 hónapig?


Ezenkivül még oly sok minden okozhat rákot,meg keringési betegséget,mégis pl. megeszed,megiszod.A tabiba se raknak tucatnyi rákkeltő dolgot,szerintem logikus,ha annyira veszélyes lenne,nem adnák ki...

2008. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
93%
Minden tele van méreggel, az egész környezetünk. Én azért szedek tablettát, mert rendszeresre állította be a vérzésemet, végre összhangban van a szervezetem, nincs semmilyen aggodalom bennem, hogy hűha kilyukadt a gumi, elfogyott a spermaölő, stbstb. Kényelmes, és ezek a betegségek mástól is előjöhetnek, mivel minden mesterséges kaja, és bármi ami kapcsolatba kerül a szervezetünkkel káros lehet. De ha már valamit egyszerűsíteni lehet akkor miért ne? Nekem semmi más fogamzásgátló nem jött be. Ez legalább rendes szedés mellett majdnem 100÷-os. Vannak előnyei is, olvass el egy tájékoztatót!!!!!
2008. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
86%
www.fogamzasgatlas.hu jobb ha itt szétnézel a Tablettáról elolvasod az infókat. Meg annyira negatívan állsz a dologhoz. Csak a rosszat látod de nézz majd végig az oldalon az előnyős hatásait is. Szerintem azért nem eleget olvastál.
2008. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert ez a legegyszerűbb megoldás. Azért, mert jobb, mint egy abortusz, azért, mert elmúlnak tőle a pattanások, azért, mert az apró betűket senki nem olvassa el és a nőgyógyász nem mondja el a mellékhatásokat, és azért is, mert nagyon sok pasi (direkt nem férfit írtam) nem hajlandó gumit húzni. Na pl ilyenkor nem sok választása van az ember lányának.
2008. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
85%

1.jobb mint elvetetni egy gyereket

2.nem kell félnem tőle hogy terhes leszek,mert 0.1 % a hibaszázalék

3.éppenhogy csökkenti a rákos megbetegedések kialakulását

4.nem egyszerűbb minthogy 18évesen anya legyek vagy abortuszra menjek?

2008. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj! Amíg nem szedtem tablettát gumival védekeztünk, mert semmilyen kúpot, zselét, akármit nem használhattam, mert allergiás vagyok rájuk. A gumi 3x szakadt ki. 2x vettem be eseményutánit, az elsőtől hál' Istennek nem lett semmi bajom. Majd a 2. tabi után egy két héttel nagyon erős fájdalmaim voltak, és ömlött belőlem a vér. Elmentem a dokimhoz és kiderült, hogy mégis megtapadt a petesejt és két hétig élt is bennem...hiába vettem be az eseményutánit. Szóval elvetéltem. Konkrétan semmiben sem különbözött gyakorlatilag egy abortusztól, ugyanolyan borzasztó volt. Ha tabit szedtem volna, biztosan nem lett volna ilyen, vagy csak nagyon nagyon nagy pechhel...mert még mindig a tabi a legbiztonságosabb.

Azóta gyógyszert szedek, mert csak ebben bízok meg.

Szóval ezért is lehet az, hogy valaki tablettát szed...

2008. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
83%

Mert olyan előnyei vannak

mint pl az óvszernek nem.

-Szabályosabbá teszi a vérzésed!

-Nem leszel vashiányos!

-Nem kell tartanod a méhen kívüli terhességtől!

-Nem alakulnak ki a melledben emlőciszták!

-Csökken az esélye, hogy később ne lehessen kisbabád! (mint gumival abortusz)

-Nem alakul ki petefészek-cisztád!

-Csökken az esélyed egyes rosszindulatú daganatok megjelenésére!

-A tabletta védelmet nyújt a méhnyálkahártya rosszindulatú daganatával szemben

-Védelem a petefészekrákkal szemben.

-Kisebb az esélyed a korai csontritkulásra!

-Szép bőr, szép haj!


Trombózisra már a vérvételnél rájönnek. Meddőség biztos nem fordul elő. agy-tüdőembólia nem tudom hol olvastad de nagyon minimális az esélye. Mell meg egyéb rák pont hogy megelőzi a fogamzásgátló. Keringési betegségek az a vérvételnél kimutatják. Cukoranyagcsere zavar na erről végkép nem hallottam és itt ezen a web oldalon annyi terhes kismama leírja hogy. fogamzásgátló után amikor már szóba jöhet a baba akkor teherbe esett és lám semmi bajuk mint boldogok a pocilakóval együtt. Inkább szedek tabit mint hogy, elszakadjon az óvszer(volt rá példa) és 72 órás tabi (ami nem biztos hogy hat) és egy abortusz. Tudtad hogy, 100 nőből akin abortuszt végeznek 13% meddő marad? és kb 100 nőből aki fogamzásgátlót szed 1 esik teherbe míg óvszernél 2-6. Én a helyedben nem ellenezném így. Igaz vannak olyan nők akiknek nem jó de ott a nőgyógyászok ők segítenek nekik.

2008. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
83%

azért mert ezek csak kis mértékben fordulnak elő, ha jobban belegondolsz előbb lesz bajod a dohányzástól, a szmogtól, az egészségtelen kajáktól. Úgyhogy ne gondolj bele mennyi koszt, és mócsingot eszel meg nap mint nap..


Gumival nőként is utáltam szeretkezni, zselé, kúp, kérm nem véd teljesen csak 75-80%-ban, és elég morbid, hogy felrakom a kúpot, folyik ki, habzik, és közben meg próbálnak orálisan kielégíteni. Ráadásul az aktus előtt fél órával rá kell készülni..


Tabit bekapom, nem leszek terhes, nincs abortusz, pearl indexe a legjobb...


Ha nem akarod szedni nem szeded.. én szedem, mert bízom benne...

2008. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
75%

5.válaszadó:


Vagy nem szexeltél még,vagy nem szexeltél még gumival.Szerintem a nőnek sem kellemes valljuk be gumival...szóval "szegény ember lánya" maga dönt arról,hogy mégis mivel védekezik,és,hogy mi visz minket rá arra,hogy szedjük???


Egyszer majd talán-talán leesik...-.-"

2008. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!