Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogy a magyarság és mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogy a magyarság és mégis rengetegen nap mint nap abban reménykednek hogy ugye nem terhesek. Miért kell ezt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy megfelelő háttér nélkül nem célszerű még gyereket vállalni de ezekben az esetekben aggódjanak halkan.A mezei felhasználó netező ha csak a kérdéseket látja meg már az is rossz hatással lehet rá lelkileg.Nem a dolgok mögé látva ugyanis lehet csak annyi jön le neki mennyire nem szeretnek szülni a magyar lányok.
2010. aug. 26. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a 90%-a a terheses kérdések feltevőinek 18 év alatt van.
2010. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hogy megfelelő háttér nélkül nem célszerű még gyereket vállalni"


meg is válaszoltad a kérdésedet.

2010. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
És nem hinném, hogy megfelelő adat lenne az, amit a gyakori kérdések nyújt. Ugyanis nem minden lány jön ide kérdést feltenni. Plusz, akik szeretnének gyereket elve nem is tesznek fel kérdést, mert nincs miért. Tehát te csak azt látod, hogy mennyien nem akarnak gyereket, azt meg nem, hogy mennyien akarnak.
2010. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de azok a saját levükben főjjenek.Nem raknak fel magukról környezettanulmányt úgyhogy csak reménykedhetünk abban hogy egy meggondolatlan 16 éves aki most még nem de 10év múlva rengeteg gyereket akar szülni.Nem lehetünk biztosak abban hogy nem egy szingliről van szó aki gyerek nélkül akar élni.
2010. aug. 26. 22:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
és sajnos mindig olyanoknak jut a gyerek legtöbbször,akik elvetetnék vagy tul fiatalok hozzá. Akik meg nagyon szeretnék,évekig sem jön össze. És,amugy itt nem csak a magyarság fogy! Fogy itt már mindenhol,szerintem.Meg a jók meghalnak,a gyilkosok meg élnek.Valyon minek?!
2010. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz kérdező? Szerinted a lányok nem szerenének szülni? hiszen nőiességük kiteljesülése akkor van, mikor világra hoznak egy gyereket. De ilyen világban csak a hülyék és a ci...-ányok merik csak bevállalni. Ilyen keresetek mellet jó, ha saját magát eltudja tartani szegény ember, nem hogy még egy porontyot is.
2010. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kokas Lajos ***** válasza:
Ki találta ki azt a baromságot, hogy 15 millióan kell lennünk. Magyarország 6 millió embert képes eltartani. Lehet ez ellen ideológiákat gyártani, ez akkor is tény! Ha úgy érzed, hogy kevesen vagyunk, én nagyon szívesen vállalok akár három gyereket is. Kérlek biztosíts számomra olyan munkát, hogy tudjak venni megfelelő méretű lakást, eltarthassam a három gyermekemet és méltósággal élhessek, emberi körülmények között. Jelenleg egyedül élek, a mindennapjaimat az teszi ki, hogy dolgozom (keményen) azért, hogy éljek. Gyakorlatilag ez a tevékenység fel is emészti az összes keresetemet. Hivatalosan munkanélküli vagyok (természetesen nem kapok munkanélküli segélyt és más segélyt sem). Szívesen élnék olyan országban ahol nem csak nekem, de mindenki másnak is van munkája, ezáltal boldogan élnek az emberek, kiegyensúlyozottak és nem csak a melóért élnek. Engem az sem zavarna, hogy ez egy 6 milliós országban történik!!!! Szoktam nézegetni, hogy szerintem mennyivel vagyunk többen mint kellene. Egyszer próbáld ki, rengeteg embert fogsz feleslegesnek találni nap, mint nap:D!!!!!
2010. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A fehér ember fogy, nem csak a magyarság. De egy ilyen világban nem is csoda. Na mindegy, majd jön a különböző alja népek uralma. Good bye white pride.
2010. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
sajnos megint úgy nézek ki mint egy rasszista de az igazság az hogy az a sok,sok? RENGETEG pénz amit a romák igénybe vesznek segélyek meg minden,azt simán lehetne adni rászoruló magyar családoknak is, de mivel a romák kapnak 3x-os segélyeket ezért őket buzdítják szaporodásra,magyarokat félrenyomva,úgyhogy nem kell csodálkozni 100 év múlva hogy kivágnak a romák minket ebből az országból,nemám segélyeket fognak osztani,úgy elhajtanak mint a sicc.
2010. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A kapcsolatok felborulása is okozza ezt. A sok kényszer egyedülélő nő még ha jár is valakivel... minek szüljön gyereket? hogy a pasija 3 hónap múlva elhagyja és egyedül kelljen a meló és az anyagi gondok mellett felnevelnie? A pasik akkor csalják meg legjobb eséllyel a feleségüket, élettársukat, amikor az terhes vagy éppen 0-2 éves korú gyerekkel bajlódik. és miért? mert nem olyan az alakja, mert idő kell a testének amig regenerálódik a szülés után és kész újra a szexre, vagy csak mert nincs kedve éjjel-nappal a szexhez. Amúgy meg a nőket általában nem veszik vissza GYES-GYED után, és alig találnak munkát éveken át. Hát kell ez egy épeszű embernek? Nem.
2010. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!