Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlás módját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

A fogamzásgátlás módját közösen kellene meghatározni a párunkkal?ha ő eldönti akkor nekem igazodni kéne a döntéséhez?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Kozosen. Teljesen ertheto, ha nem akarsz hormonokat beszedni.
2021. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Ebben kompromisszumot kell találni, ami néha nem könnyű.


1: Az nem kompromisszum hogy "nem akarok hormont".

2021. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Elvileg közösen, de mivel férfi fogamzásgátlás nincs, ezért a gyakorlatban az történik, ami a nő mond. Ha neki semmilyen női oldalon bevethető eszköz nem felel meg (mindegy milyen okból) akkor marad a gumi.
2021. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Gumi a ferfi fogamzasgatlas.


Ferfi vagyok, de inkabb felhuzom a gumit, alig erezheto a kulonbseg, minthogy a no hormont szedjen.

2021. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Fogamzásgátlót szedek, nem csak védekezés okán, hanem az alapból embertelen menstruációs görcseim miatt is. Jártam orvosnál, ki lettem vizsgálva, én vállalom azt a rizikót, ami lehet ebben. Párom már így ismert meg, ő rám bízza, persze örül neki. Őszintén, nagyon nem hiányzik a gumi. Alkalmi kapcsolatom sosem volt, 22 vagyok, ő a második párom, tehát betegségektől nem tartunk.
2021. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

#4 "inkabb felhuzom a gumit, alig erezheto a kulonbseg"

Neked lehet, nekem sokat számít. Alap hogy gumi nélküli megoldást keresünk.

2021. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, aztán majd azt is ő döntse el hogy ki végzi a házimunkát, ki vásárol be, ki fizeti a rezsit stb. - eldönti hogy te csinálsz mindent, ő meg addig TV-t néz, merthogy igazodnod kell baby, nem igaz? 😅
2021. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem ugyanaz a véleményetek, kompromisszumot kell találni. Én pl akkor se engedtem volna barátnőmnek fogamzásgátlót szedni ha akart volna, nem akartam hogy szétcsapja a hormonjait, és igazat adott.
2021. júl. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szorongós vagyok( a szívemen sokszor érzek nyomó fájdalmat) és félek hogy a gyógyszer rontana rajta
2021. júl. 13. 06:48
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Semmiképpen sem ajánlom a hormonokat! Nagyon kényelmes, egyszerű megoldás. De ezer mellékhatása van/lehet. Főleg ha abbahagyod. És lehet esküszik rá valaki,semmi baja, aztán leteszi egyéb okokból és kialakul minden problèmaja,mert a tabletta elnyomta eddig a természetes női működésèt. Ajánlom,hogy ismerd meg a tested, érzed mi a jó számodra, mitől érzed magad biztonságban és a párodnak is megfelelő. Nem hiszem,hogy az a kapcsolat működik,ahol a férfi erőszakolja a hormont. Megértem,sokkal jobb felszabadultan,nem figyelni semmire csak tabletta és a férfi el elmegy ahol szeretne,de nem éri meg.

Ezer féle hormonmentes megoldás létezik. Ajánlom Jankát és a cikkeit : [link]


Kötelezővè tennèm ezt a tudást minden fiatal lány és fiú tanulmányai során.

Egyébként óvszer is ezer féle van,csak a jót kell megtalálni,illetve ha síkosítóval használjátok akkor biztos hogy alig lehet érezni!

Ezen kívül van a caya pesszarium,kicsit macera,de ha kényelmes és megtanulja az ember használni,akkor jó. Vagy mèhszájsapka, rézgyöngy.

Illetve a termékenysègi jeleid is tudod figyelni folyamatosan.

2021. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!