Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlás módját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

A fogamzásgátlás módját közösen kellene meghatározni a párunkkal?ha ő eldönti akkor nekem igazodni kéne a döntéséhez?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 18:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szép töreténet amit a 10es ír, és egyáltalán nem állítom, hogy nem működik, nem ezt akarom mondani. Viszont ehhez nagyon pontosan kell figyelni, és igazodni. Amit a Janka is ajánl, az nekem kicsit olyan, hogy folyamatosan résen kell lennem, és akkor lehet szexelni, amikor épp mindnen klappol. Nekem ez túl szigorú rendszer, ráadásul azért a ciklus nem egy tű pontos rendszer. Túl nagy számomra itt a hiba lehetőség. Természetesen továbbra sem vitatom, hogy működhet, de érteni kell hozzá, az biztos. Azon kívül vannak még egyéb megoldások, spirál, rézgyöngy, stb.

És én, mint aki tabit szed (5ös válaszban kifejtettem) szerintem mások nevében is mondhatom, hogy kicsit azért irritáló állandóan azt olvasni, hogy más jobban tudja, hogy nekem lesz-e tőle bajom, megéri-e, és hiába vagyok jól, majd tönkre megyek. Jó lenne megérteni, hogy persze van kockázat, de nem kell állandóan azt mantrázni, hogy ez fixen rossz, mert nem ilyen egyszerű. És nyilván lesz mellékhatás ha valaki leteszi, elvégre vissza áll a szervezet... Szóval szerintem mindennek jobb elmondani a pozitív és negatív oldalát is, és persze vastagon kiemelni az egyéni orvosi kivizsgálás fontosságát.

2021. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha valamilyen módszer veszélyezteti valamelyikük, többnyire a nő egészségét, akkor annak kell döntenie, vállalja-e. A párja ne akarja ráerőltetni a saját akaratát.


Én nem szerettem volna, ha a feleségem hormonokat szed, amivel ő is teljesen egyetértett. A spirál sem volt szimpi, a réz is mérgező. Gumit sem használtunk, egyikünk sem szerette.

De szerencsére a feleségemnek nagyon pontos a mensije, és a napi hőmérőzés is elég használható módszer, ha precízen csinálja valaki. És nagyon jó az orrom, meg tudom mondani hogy mikor használjunk valami egyéb módot egymás kielégítésére. Sohasem hagyjuk ki a szexet ha kedvünk van hozzá, csak azokon a napokon amikor teherbe eshetne vigyázunk, hogy ondó ne kerülhessen a puncijának még csak a közelébe se. Az évek alatt annyira megismertem a feleségem illatát, hogy még azt is megérzem, hogy van-e kedve a szexhez, vagy csak a kedvemért csinálja.

2021. júl. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!