Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Budapesten, hol tudok 17 óra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten, hol tudok 17 óra után esemény utáni tablettát feliratni? Vagy háziorvos irhat fel? Valahol azt olvastam igen, valahol meg, hogy nem.

Figyelt kérdés

#esemémy utáni
2021. júl. 13. 05:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szívás 🤣
2021. júl. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akármilyen orvos felírhatja. Háziorvos, körzeti nőgyógyász, akár bemehetsz egy kórházba is. Vagy magán nőgyógyász. Sőt, felhívhatod a háziorvost, hogy ez történt, erre van szükséged, és ír e receptet, amiért be se kell menned, gyógyszertárban felmutatod a taj kártyád, esetleg személyid, és ennyi. Ma már nem kell papír alapú recept. De ha ma estefelé történt a baj, akkor jobb lenne, ha nem 17 óra után jutnál hozzá, mert itt nagyon fontos az idő.
2021. júl. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de sajnos muszáj dolgoznom. Ha nem megyek kirúgnak. :/
2021. júl. 13. 12:14
 4/12 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy ír fel háziorvos.
2021. júl. 13. 12:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ír fel. Bárki írhat, ez is csak egy recept. És a 17 óra is jobb később, mint soha, mint mondtam egy e recept megoldja.
2021. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Háziorvos nem rendelt, elmentem az ügyeletes orvoshoz ott nem irták fel, utána elmentem a nőgyógyászati ügyeletre ott sem irták fel,mert nem lehet. Én ezt komolyan nem értem, nem mondom sírva jöttem haza.
2021. júl. 13. 19:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Ennyit arról, hogy bárki irhat fel. :(
2021. júl. 13. 19:19
 8/12 evvc.lkh válasza:
Szia, ki írta fel végül? Mi lett?
2021. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Senkisem. Ma megyek újbol a háziorvoshoz ha ott sem akkor magánhoz megyek. Ezért fizessem a tb-t...
2021. júl. 14. 12:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na álljunk meg. Egészségügyben dolgozom, ilyet egyszerűen nem tehetnek meg. Vannak akik hisztiznek, de fel tudja írni. Nem szabad hagyni magad. Nincs ilyen, hogy nem lehet felírni. És ha másképp nem is, még mindig jobban jártál volna, ha magánba mész már tegnap. Eléggé fogy az idő, ezt minél előbb kéne beszédni.
2021. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!