Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye, hogy a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy a lány terhes?

Figyelt kérdés

Volt egy “egy éjszakás kalandot”

A lány az ovulációja körül tarthatott. Óvszert használtunk, de az felcsúszott neki. (Amit észrevettük ki is szedtük.) Nem élveztem el, de az óvszerben volt előváladék és lehetett minimálisan sperma is.

12-én kellett volna megjönni a vérzésének… 13-án délután negatív teszt; 14-én délután negatív tesz (màsfajta márka); 15-én reggel harmadik típusú teszt is negatív.

Szerintetek korai volt a teszt, vagy hihetünk nekik, s csak a stressz miatt késik napokat a vérzése? Vagy mennyire esélyes így a terhesség?

(Mindig figyelek a védekezésre, nem voltam felelőtlen. Most mégis tiszta aggodalom vagyok.)



2021. júl. 15. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
99% hogy nem terhes, valószínű hogy csak a stressz miatt késik.
2021. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semennyi.
2021. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhes, de a stressz miatt heteket is késhet. Egymás utáni napokon nem is szoktunk tesztelni, legyen pár nap kimaradás, meg ennyi tesztre sincs szükség. EGY is elég. Minimum 2 héttel az aktus után.
2021. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Inkább próbálja meg reggeli első vizeletből, ha negatív, akkor nem terhes, mert már mutatnia kellene.
2021. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A terhességnek senki esélye, a stressz miatt késik. De hogy teljesen megnyugodjatok én is azt tanácsolom amit a 4-es válaszoló, reggeli vizeletből teszteljen, ha az is negatív akkor 100% hogy nem terhes
2021. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!