Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj, ha nem a napok szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem a napok szerint szedem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Tudjátok rá vannak írva a hét napjai, de én amikor elkezdtem sajnos nem figyeltem oda erre

2021. júl. 20. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Baj
2021. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkerdezhetem miert?
2021. júl. 20. 20:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sorrendben szeded akkor nem baj. A napok azért vannak ráírva hogy nyomon tud követni hol jársz a levéllel (azaz ha pl. kedden kezded a "H" felirattal, akkor mindig tudod hogy egy nappal korábbi feliratot kell bevenned mint amilyen nap van, azaz vasárnap ha megnézed és a "szombat" feliratú még megvan akkor azt be kell venned - ez jelzi hogy bevetted-e már az aznapit ha bizonytalan lennél benne).
2021. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha egyfazisut szedsz (tehat minden tablettanak ugyanannyi a hormontartalma).
2021. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyet szedsz. Ha eltérő egyes tabletták hatóanyaga a levélen belül, akkor baj.
2021. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Baj. Baby lehet.
2021. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jangee 3mg/0,02-t szedek, akkor most lehet baj, vagy nem?
2021. júl. 20. 22:08
 8/9 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem csak, hogy hetfon a keddit, kedden a szerdait es igy tovabb, szo sincs arrol, hogy ossze vissza
2021. júl. 20. 22:09
 9/9 harebell ***** válasza:
Nem lesz baj. Akár össze-vissza is szedhetnéd őket, csak az nyilván nem lenne praktikus :D de egyforma a levélben az összes tabletta, mindegy, milyen sorrendben szeded be őket.
2021. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!