Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló önmagában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló önmagában mennyire biztonsagos? elöirtak szerint szedem

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért is szeded, ha nem tudod minek?
2015. jún. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mire való a fogamzásgátló? Agyam eldobom,hogy mostanában mindenki gyógyszert szed,mellé gumit használ de még így sem engedi a pasijának,hogy beleélvezzen és ennek tetejében még a kezét tördelve aggodalmaskodik,hogy bizti terhes lett... Eszembe jut erről a South Park egy régi epizódja...
2015. jún. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Összességében 5 és fél évig szedtem fogamzásgátlót, rendesen szedtem, az előírtaknak megfelelően és csak akkor használtunk mellé óvszert, ha antibiotikumot szedtem. Soha nem lettem mellette terhes, pedig rendesen bennem ment el az illető.

Szóval ha valaki előírásnak megfelelően szedi, akkor azért van, hogy ne kelljen még mellette más módon védekezni!

2015. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!