Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ringinell hüvelygyűrűről van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ringinell hüvelygyűrűről van valami tapasztalat?Vagy ha nem is konkrétan erről de alapból a hüvelygyűrűről? Nem lesz kellemetlen? Helyes használat mellett teherbeestetek? Mennyi lehetünk “bátrak” az aktus közbe?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a hüvelygyűrű, nem okozott problémát. Amikor elkezdtem használni pár napig utána alhasi fájdalmam volt, de elmúlt. A használata sem kellemetlen, szerintem könnyű felhelyezni,csak magasra kell feltenni mert ki tud csúszni ha nagyon lent van. Én szex előtt mindig kiveszem. Ha jól van használva nem esel tőle teherbe.
2021. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerősöm arról számolt be, hogy elég erőteljesen hajlamosít a gombára. Ahogy abbahagyta a használatot, a gomba sem jött vissza.
2021. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!