Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi szünetet tarthatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szünetet tarthatok maximum gyógyszerszedésnél? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2éve szedek fogamzásgátlót, most Cypromixet szedek (ami ugyebár nem a legjobb...) be akartam fejezni a szedését, ezen a héten van szünetem, hétfőn kellene elkezdenem szedni egy újat, viszont most tudtam meg, hogy holnap reggeltől szerda délutánig nem tudok elmenni orvoshoz, tehát felíratni egy másik jobb gyógyszert. Pedig én már a Cypromixet nem akarom szedni. Azt most csinálhatom, hogy ezen a héten hétfőtől jövőhét szerdáig tartok szünetet, vagyis 10napos szünetet, és csak utána megyek el orvoshoz és íratok fel egy másikat? Vagy inkább kezdjem el szedni a maradék vészhelyzetre való Cypromix levelet, szedjem 3napig, és utána a 4.napon folytassam egy új normális gyógyszercsomaggal? Vagy mit csináljak most? :S
2010. aug. 27. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
én azt javasolnám hogy menj be abba a gyógyszertárba ahol vetted a Cypromixet és ha már ismernek recept nélkül is adnak ki másikat. Vagy ha ez nem megoldható akkor még kezd el szedni a Cypromixet és mikor mész dokihoz kérdezd meg mi a teendő.
2010. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi volt a baj a cypromixszel? Amúgy a gyógyszerész nem fog másmilyen gyógyszert kiadni, max olyat, aminek ugyanaz a hatóanyaga (Diane). Szedj be még egy levelet, és addig kérj másikat, és köv hónapban kezd el.

Egyáltalán az orvosod miért cypromixet írt fel?

2010. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért azt írt fel mert mondtam neki h olcsóbb fajtát írjon, viszont amikor kiváltottam még nemtudtam semmmit a Cypromixről, utánna egy darabig jó volt, majd mellékhatások jelentkeztek, mivel nagyon sok a hormontartalma és a szervezetet is teljesen tönkreteszi, mivel alapból nem is fogamzásgátló ugye...
2010. aug. 28. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!