Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól véd a (Jangee)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól véd a (Jangee) fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Elolvastam a betegtájékoztatót, amiben az áll, hogy ha a menstruációm 1. napján elkezdem akkor már az első nap védett vagyok. Ám sok helyen azt írják, hogy 10-14 nap vagy akár egy hónap míg hatni kezd. Kérhetek véleményeket, hogy mikortól érdemes védelem nélkül szeretkezni?

2021. júl. 24. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Az orvos egy hónapot szokott javasolni
2021. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt szedem már 4 éve. Mi kivártuk az első hónapot, így nem izgultam, hogy vajon hat-e. Azóta sem volt soha probléma.

26N

2021. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni akkor várd ki az első teljes levél végigszedését hogy látni lehessen hogyan reagál a szervezeted a készítményre.
2021. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
December 6, reggel 8 óra 7 perctől
2021. júl. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat már.
2021. júl. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!