Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tanácsok kellenének vény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok kellenének vény nélkül kapható fogamzásgátlót aki már próbált?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam amik általában 2-4órára adnak "biztonságot" hallottam eféle tablettáról,krémről stb. Melyik a legbiztonságosabb amit ajánlanátok? Annyit még hogy lehetőleg 10e alatt legyen nem baj ha csak 2,3 szemes elsőnek kipróbálni szeretnénk hogy tudjuk melyik ami leginkább megfelel.

2021. júl. 28. 04:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek önmagukban nem a legbiztonságosabbak. Más módszerrel kombinálva érdemes alkalmazni.
2021. júl. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudok olyanról akiknél bevált,betartva a felhasználási útmutatót nem volt baj erre esküszik,csak már sajnos nincs lehetőségem tőle megkérdezni.
2021. júl. 28. 05:58
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Vényköteles miért nem jó? Elmész nőgyógyászhoz, elküld 1-2 vizsgálatra és megkapod a neked megfelelő, biztonságos fogamzásgátlót. Ezekről én sem hallottam túl jókat, bár én magam sosem próbáltam egyiket sem.
2021. júl. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztonságosak.
2021. júl. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te hormonmentes gélekre, kúpokra gondolsz. Na ezt felejtsd el, ha nem akarsz gyereket. Mert a legnagyobb odafigyelés mellett sem túl biztonságosak. Miért nem jó vénnyel? Elmész, normálisan kivizsgálnak. Nekem 3 havi tabim 6800Ft, szóval teljesen megéri, bőven 10ezer alatt van 3 hónapra.
2021. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A vény nélkül kaphatók közül az óvszer a legbiztonságosabb.
2021. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézz meg egy Pearl-index táblázatot. Ez összehasonlítja a különböző módszerek elvi (statisztikai) hatékonyságát. Ez alapján könnyen el tudod dönteni, hogy neked mekkora kockázat éri meg. Erre kívülállóként nem tudunk mit mondani, hiszen van, aki a tabletta mellett is óvszert használ, mert így érzi biztonságban magát. Sokan pedig a megszakítást tartják a legjobb megoldásnak, mert esetleg a közeljövőben terveznek babát, és nem lenne gond, ha becsúszna.


A helyileg használható kúpok és gélek elsősorban kiegészítő védekezésnek jók. Pl. pesszárium vagy megszakítás mellé, ha ezeket a módszereket választod, és tovább szeretnéd csökkenteni a teherbeesés esélyét. Ha ragaszkodsz ehhez a módszerhez de biztosra akarsz menni, kombináld más módszerrel. Ha úgy érzed, hogy belefér az a kockázat, akkor nyugodtan használhatod magában is.

2021. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!