Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalatitok vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatitok vannak a Pharmatex termékekkel való fogamzásgátlással?

Figyelt kérdés

gondolkodom rajta, hogy kipróbálhatnánk barátommal az óvszer nélküli szexet (eddig mindig ezt használtuk védekezésre), de a megszakítás nyilván nem védekezés, tehát az kilőve és hormonális fogamzásgátlót se szeretnék túlzottan szedni/felhelyezni.

Így találtam rá a Pharmatex termékekre, csak nem tudom, hogy mennyire megbízhatók. Semmiképp se akarunk gyereket.

Ha ki is próbálnánk, mindenképp a menstruációt követően, mert akkor kisebb esély van teherbe esni védekezés nélkül is, nem még védekezve, mint pl pont az ovuláció napján


Aki használja, milyen pozitív/negatív tapasztalatokat tud róla mondani?



2021. jan. 11. 22:43
A kérdező szavazást indított:
Ajánlod
Nem ajánlod
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Szoptatás alatt védekeztünk így. Évekig ne volt gondunk vele.

A használati utasítás nem dísz, ott leírják, hogy a szappanos mosakodás semlegesíti. Ez pl. egy gyakori hiba. Vagy hogy 10 percet MINIMUM várni kell.


A helyedben pár hónapig vezetnék menstruációs naptárat. Ha tudod, hogy mikor vagy termékeny, azon a héten gumi. Vagy gumi is. Egyéb napokon pharmatex.

A kúpot ajánlom, a hüvelytabletta nem vált be.

2021. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Nincs jó híre.
2021. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

alkalmazásba írom, hogy mikor menstruálok, csak néha van, hogy pár napot késik, aztán következő hónapban annyival előbb jön meg, tehát behozza és nem is mindig van ilyen

ezért gondoltam arra, hogy rögtön menstruáció után próbálnánk ki ezzel, mert az egy biztos időpont, az, hogy mikor jön meg, az meg csak 90% : D

2021. jan. 11. 23:16
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
#1: Akkor elég kicsi az esélye. De azért nem árt, ha a párod időben kiveszi. Így elég magas biztonságot ad a három módszer együtt. Naptár+megszakítás+pharmatex
2021. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Tablettát meg kapszulát használtam.Tablettát nem ajánlom mert égető érzés volt,még véreztem is utána.Kapszulával viszont nem volt gondom.
2021. jan. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Tablettát használtunk a feleségemmel... Nem volt vele gond mikor feloldodótt... Aztán volt amikor nem oldotótt fel teljesen és nekem meg irittált sérüléseim lettek tőlle...azóta csak gumi.
2021. jan. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Figyelj ha ki is próbáljátok beléd semmi képp ne menjen húzza ki jóval előtte
2021. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

11 éve használjuk sikeresen a férjemmel, nincs vele semmi gondunk :)

Van használati útmutató, nem dísznek, be kell tartani minden pontját. Több ismerősöm több éve használja rendeltetésszerűen, akkor lettek terhesek amikor ők akartak, és nem használták.

2 olyan esetről tudok ahol jöttek a " de védekeztünk rendesen" dumával. Kis beszêlgetés után kiderült, hogy az egyik akkor dugta fel a kúpot miután már telelőtte a pasija, vagyis utólag, a másik pedig a tabletta formát- nem lokálisan, hanem orálisan alkalmazta. Ami szintén baromság. Aki ennyire hülye, hogy egy használati útmutatót nem képes értelmezni/ betartani, azon nem lehet segíteni. Zárja össze a lábait.

35/N

2021. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért nincs jó híre, mert mikor becsúszik a gyere, a doki megkérdezi, hogy védekeztek-e és mivel. Azt ciki lenne bevallani, hogy semmivel, csak reménykedtek, hogy szerencséjük lesz. Bekamuzzák, hogy pharmatexszel.

De elég feltenni pár kérdést, hogy melyik típus, vagy mennyibe kerül, és kiderül, hogy az életben nem is próbálta, csak annyit tud, hogy rossz a híre.

Megszakítással kombinálva is nagyon jó a hatékonysága, és gumival is lehet kombinálni.

2021. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!