Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert vegyek?

Figyelt kérdés
Soha nem vettem még és most közeledik az első alkalom. 16cm hosszu es 4cm szeles. Nemtudom, hogy ez szamit e. Mit tanacsoltok, milyet vegyek?
2021. aug. 3. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Mond az eladónak, hogy S - es méretű kellene. Tudni fogja.
2021. aug. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan helyen fogom venni, ahol kerni kell. Mar lattam a tescoban, hogy van kirakva egy csomo. Ott szeretnek venni.
2021. aug. 3. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
tök mindegy, milyet veszel, mindegyik jó lesz (az XXL méretek, és hasonlók, csak az egó polírozás miatt vannak)
2021. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Sose néztem milyen méretek vannak, nekem az izesitetteken kivül mind jó volt. Amúgy sokáig Durexet vettem de rájöttem mekkora lehúzás a "név", aztán volt lifestyle, attól kipattogtam, és árban mentem megint lentebb, végül a rossman-os márkát veszem ami 3db 400ft talán? Naaa tökéletes a célnak, a durex is ugyan úgy kidurrant mint az összes többi csak itt 130ft/db-ra jön ki, a durex meg 300ft/db kb.
2021. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre egy átlagos mezei óvszer jó lesz. Egyébként van fent egy csomó méret táblázat, nézz utána.
2021. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima átlagméret tökéletes. Viszont ha még sosem használtál gumit akkor vegyél valami olcsó egyszerűt is és azzal próbáld ki "hogy működik" (hogy kell kibontani, felvenni, merről kell tekerni stb.) ne akkor csodálkozz rá a dolgokra amikor már éles helyzet lesz.
2021. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem extrém nagy, vagy extrém kicsi a méreted, akkor nincs jelentősége, hogy milyet veszel. Válassz nyugodtan egy szimpatikusat a boltban. Vegyél kis kiszerelést, akár több félét és otthon próbálj fel 1-1 darabot, hogy lásd, neked melyik jön be a legjobban.
2021. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vegul life styles ultra thint vettem 14+2es kiszerelest is csak ugy felprobaltam egyet, ugy tokeletes volt.
2021. aug. 3. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!