Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Holnap lesz egy csajos összejö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz egy csajos összejövetel nálunk kis italozás meg minden! A gyógyszeremet 7-kor kellene bevenni, a csajok 8-ra jönnek. Milyen hatással lesz az alkohol a gyógyszerre? Nem csökkenti majd a hatékonyságát?

Figyelt kérdés
Amúgy Belara-t szedek!
2007. dec. 26. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az alkohol annyiban befolyásolja a gyógyszer hatását, hogy könnyen elfeledheted bevenni tőle. Másik befolyásoló tényező lehet, ha a sok alkohol emésztési gondot okoz (hányás, hasmenés). No de annyit azért csak nem tervezel inni! Más esetet nem tudok elképzelni.
2007. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Én is ilyen gyógyszert szedek! Azt kell, hogy mondjam, nem lesz tőle semmi gondod, ha mértékkel iszol! HA odáig fajul a dolog, hogy hányás meg ilyesmi, akkor már para! Bár attól függ, hogy ez a gyógyi felszívódásának lejárta után történik-e! Én is ma fogyasztottam alkoholt a gyógyi beszedése után, de ez tényleg nem befolyásolja!
2007. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én viszont úgy tudom, hogy minden egyes bogyó csökkenti a hatékonyságát, ha alkoholt iszol. Szóval, a biztonság kedvéért védekezzél ebben a hónapban vagy ne igyál alkoholt.
2007. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Az előttem szólóhoz annyit, hogy ha csökkentené a hatásást, akkor most nagyon sok terhes nő lenne a világon! Az akohol nem csökkenti a hatását, csak akkor, ha a személy olyan mértékig berúg, hogy kihányja... Egyébként is a gyógyik általában 1-2 órán belül felszívódnak.... Ha ebben az 1-2 órában úgy berúg, és kihányja, nah az a para... Mértékkel történő alkoholizálással nem lesz gond.. Án is fogyasztottam mellette alkoholt(névnapi, szülinapi buli) mértékkel persze és még mindig nem vagyok terhes... Szóval ezt én badarságnak tartom, de amúgy tettek fel itt már ezzel kapcsolatos kérdést, megnéheted, hogy ott mit válaszoltak!
2007. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd be 1 vagy 2 órával előbb! Semmi bajod nem lesz tőle, és mire mennek a csajok, addigra fel is szívódik!
2007. dec. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!