Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyakori a tüdőembolia/trombózi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Gyakori a tüdőembolia/trombózis a fogamzásgátló után? A környezetedben/nálad volt ilyen eset? Mennyi hónap alatt lehet? V

Figyelt kérdés
Panikolos vagyok, sokszor nehéz légzésem van és félek ha elkezdem baj lesz
2021. aug. 10. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem magas a kockázata de nálam ki van mutatva a mutáció. Ha történt ilyen jellegű vizsgálat és nincs problémád akkor nagyon kevés az esély rá. Sajnos 100%ban nem lehet kizárni.
2021. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, vagyis természetesen én nem szedhetek emiatt. De fontos a gyógyszer előtt a kivizsgálás.
2021. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, pedig nagyon aktív életet élek, egészségesen táplálkozom, vékony vagyok, nem dohányzom, és 29 éves voltam csak akkor.

3 hónappal a tabletta szedése után lett, ráadásul elég magasan, kismedencében.

Sok kivizsgáláson átestem, hogy mi okozhatta, kerestek még daganatot is, de szerencsére semmit nem találtak, úgyhogy kizárásos alapon csak a tabletta lehetett.

2021. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!